М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

написать по укр.мове Контрольную роботу з 1. Позначте рядок, у якому всі слова — числівники. а) Одинадцять, три, п'ятий, сотня; б) тринадцять, шість, мільйон, тисяча; в) один, одиниця,однаково, одинак; г) п'ятнадцять, сімка, вісімсот, двоє. 2. Визначте речення, у якому використано числівник. а) Сьогодні він отримав одиницю. б) Це було вже не вперше. в) Він замислився, як нарешті отримати хоча б сімку. г) Назавтра треба було вивчити п'ять предметів. 3. Визначте речення, у якому вжито дробовий числівник. а) 3 п'ятого кола червоний башлик випередив усіх (М. Трублаїні). б) 3 криком і вереском промчав тринадцятий у капелюсі (М. Трублаїні). в) Через Канадський водоспад стікає дев'ятнадцять двадцятих усієї води Ніагарського водоспаду (З підручника). 4.Визначте речення, в якому вжито збірний числівник. а) Межа вічної криги в Арктиці відступила на кілька сотень кілометрів на північ (В. Комаров). б) Дві дівчини сплять, притулившись щока до щоки (О. Довженко). в) Широке небо неначе кліпало тисячами блискучих людей (І.Нечуй-Левицький). г) Семеро одного не ждуть {Народна творчість). 5. У якому рядку всі кількісні числівники вжито в орудному відмінку? А) двома, одним, трьома, чотирма, п’ятьма; Б) одного, двох, трьох, чотирьох, п’ятьох; В) одному, двом, трьом, чотирьом, п’ятьом. 6. У якому рядку допущено помилку А) два метри Б) півтора гектара В) двом третім кілограма Г) три місяця 7. Записати речення (числівники записуємо словами). В 1скрині 700 козаків. 1 у світі пам’ятник дереву міститься на українській землі. 8. Запишіть арифметичні приклади. Запишіть ці приклади словами. До 387+33. Від 294 – 16. 9. Провідміняйте числівник ВІСІМ (2 Б) 10. Зробити синтаксичний розбір речення (приклад стор.180-181) (2 Б) Марко до п’ятнадцяти років не був ніде за межами острова.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kirill5761
kirill5761
11.04.2021

ответ:10.Виділене слово є вставним, а тому його треба відокремити комою (комами) в реченні

А Не раз бувало холодно.

Б Здавалось зимі не буде кінця.

В Нарешті пішов дощ.

Г Правда не завжди солодка.

11.Правильно записано речення.

А Зайдіть, будь-ласка, до мене.

Б Зайдіть, будь ласка, до мене.

В Зайдіть будь ласка до мене.

Г Зайдіть будьласка до мене.

12.Потребує редагування кожне речення, ОКРІМ

А На святі вітали людей праці та науковців.

Б З дитинства він любив і демонстрував неабиякі здібності у спорті.

В У шкільний буфет сьогодні завезли напої, тістечка та кулінарні вироби.

Г Ми цінуємо наших переможців і пишаємося ними.

Объяснение:

4,4(23 оценок)
Ответ:
alima1010
alima1010
11.04.2021
Соловей невеличка пташка коричневого кольору. Попри звичайний вигляд спів пернатого неповторний. Соловей дуже моторний і спритний, його побачити серед природи дуже важко. Тільки солов'їні трелі вкажуть, що він десь поблизу. Птахи перелітні, з вирію повертаються пізно навесні. Співають від весни до початку літа. Потім зайняті клопотами про пташенят. Співає птах дуже старанно. Сидить непорушно, тільки тремтить його горлечко. Кожний соловей має свою особисту пісню. 

    Цікаво, що за солов'їним співом люди здавна роблять погодній прогноз.  Якщо навесні пернатий співає всю ніч, значить буде тепла сонячна погода.

4,8(60 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ