М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Здраствуйте очень нада .вправа 176


Здраствуйте очень нада .вправа 176

👇
Ответ:
kira260606
kira260606
11.07.2021

сірі, білі, "які?" пухнаті

4,6(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tetysheva09
tetysheva09
11.07.2021
Люди впливають один на одного, це відомо всім. Але роблять вони це по різному. Деякі- в поганому напрямку , деякі- в хорошому. Мені здається,що більшість людей впливають в поганому. Ви спитаєте: "як це - в поганому?" . Це дуже просто! Наприклад: доросла людина переходить дорогу на червоне світло, а на це дивиться дитина. Що ж потім станеться? Дитина теж буде повторювати це, вважаючи дорослого авторитетом. Може бути, колись її зіб‘є машина. Ну мабуть це в гіршому випадку. Батьки повинні впливати на дитину в хорошому напрямку. Пииведу приклад: візьмемо ту ж дитину, яка побачила що дорослий переходить на червоне світло. Батьки повинні розповісти , що це робити не правильно й привести приклад . Це батьки впливають в хорошому напрямку. Також не тільки дорослі можуть впливати( сприяти) на дитину. У підлітковому віці діти теж можуть сприяти( впливати) один на одного. Наприклад: у 13 років хтось із друзів дитини почав палити. Батьки ж, звісно, про це не здогадуються. І ось цей друг пропонує дитині теж спробувати палити сигарети. Вона згоджується не зважаючи на те, що їй кажуть батьки. Друг цієї дитини впливає погано на неї. Отже, краще впливати на інших в хорошому напрямку. Треба давати приклади хорошої поведінки, тоді життя людей збережеться!P.S фх, сама писала, заранее
4,5(16 оценок)
Ответ:
алина3687
алина3687
11.07.2021
Махінація із векселями обійшлась столичному мільйонеру у 1,7 мільйона гривень
При перевірці декларації про майновий стан та доходи одного з мешканців міста Києва, працівники Міндоходів виявили схему ухилення від сплати податків. У своїй декларації чоловік відобразив дохід у сумі 8 мільйонів гривень від продажу акцій у вигляді векселя, на придбання інвестиційного активу із терміном погашення до 2021 року, що у результаті вивело його на нульовий дохід.
Проте, відверто кажучи, чоловік обрав досить типовий шлях для «легалізації» своїх мільйонних доходів без сплати податків. Адже практика свідчить наступне – рано чи пізно усе таємне стає очевидним, а спеціалісти Міндоходів постійно розплутують аналогічні «клубки» ухилень від оподаткування, які використовують подібні «винахідники».
В ході перевірки «паперовий - мільйонер» не надав жодних документів, які б підтвердили погашення боргу і здійснення платежів за простим векселем. 
4,7(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ