М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
whcxjsg
whcxjsg
08.08.2021 21:25 •  Українська мова

1. Назвати рядок, у якому всі прийменники — похідні. А Задля, попри, через, під, попід. Б Серед, посеред, понад, до, проміж. В Побіля, коло, за, заради, перед. Г Понад, з-над, кінець, близько, вздовж. 2. Визначити рядок, у якому всі сполучники належать до підрядних. А Мовби, проте, але, як. Б Щоб, ніби, коли б, оскільки. В Якщо, чи, що, то...то. Г Ледве, також, або, хоча. 3. Визначити речення, у яких сполучник з'єднує частини складного речення. А Чоловічий хор «Мужність» успішно виступив на фестивалі хорових та оркестрових колективів. Б Нещодавно відбулося обласне свято народного танцю, і переможці одержали дипломи, подяки, пам'ятний кубок. В У фестивалі взяли участь юні співаки, танцюристи віком від 8 до 18 років, також виступали солісти, дуети, танцювальні дитячі ансамблі. Г 3 нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв краєзнавчий музей провів День відкритих дверей і Тиждень музеїв області. 4. Указати на рядок, у якому похідні прийменники утворені від іменників. А Коло, край, кінець, протягом. Б Углиб, уздовж, навпроти, поруч. В Наперед, навколо, крізь, назустріч. Г Опісля, близько, проміж, посеред. 5. Визначити, у якому рядку всі прийменники пишуться через дефіс. А З/поміж, поруч/з, на/відміну/від, за/для. Б З/між, з/поза, з/над, з/понад. В Згідно/з, на/чолі, з/огляду/на, у/ві. Г З/перед, незалежно/від, із/за, з/під. 6. Установити відповідність між синонімічними прийменниками. А З-поміж. 1 Кінець. Б Незважаючи на. 2 На основі. В Край. З Серед. Г На підставі. 4 Всупереч. Д Кругом. 5 Крізь. 7. Установити відповідність між сурядними сполучниками та їх групами за значенням. А Не тільки… а й, та. 1. Протиставні Б Однак, проте. 2. Єднальні. В Також, ні…ні. 3. Розділові Г Чи, або…або. Д То…то, або. 8. За поданим початком скласти речення так, щоб сполучник / з'єднував: а) однорідні члени; б) частини складного речення. Учасникам презентації були представлені книжкові нови

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Клер11330
Клер11330
08.08.2021
Українці - дуже щирий, гостинний, доброзичливий, терплячий народ. Багато незгод випало на його
долю, але він завжди знаходив сили, щоб подолати їх.
А що було б, якби всі українці були як одна сім'я? Мабуть, тоді наша країна була б міцною, 
згуртованою, розвиненою, стояла б на одному рівні з передовими європейськими державами.
Кожен українець турбувався б про стабільність своєї Батьківщини, адже в сім'ї кожен піклується про добробут всієї ї родини.
Покращали б умови життя. В країні не було б жебраків, безхатченків, українці не виїздили б за кордон в пошуках роботи. Всі б працювали для розвитку своєї країни, бо кожен відчував підтримку іншого.
Стало б чистіше навколишнє середовище. Ми б забули про екологічні проблеми, перестали хворіти, більше посміхались один одному.
Отже, якби українці були як одна сім'я, то наша країна стала б країною-садом. 
4,7(59 оценок)
Ответ:
2005kek
2005kek
08.08.2021
  Уявімо собі на мить, що українці є однією сім'єю.   Це велика і дружня родина. У ній панує любов і злагода. Усі поважають один одного. Не сперечаються, а дослухаються до думки кожного. Не крадуть. Не ображають нікого.  Не обманюють і не використовують інших. Поганих слів не вживають. Усі є добрими і щирими. Безкорисливими і співчутливими. Працьовитими і чесними. Люблять свій край.   У такому випадку зникнуть злочини. Не буде голодних і самотніх людей. Не будуть покинуті діти. У кожного будуть батьки, котрі любитимуть їх. Усі будуть щасливими. 
4,5(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ