М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Власне висловлення
Чи можна позбутися недоліків раз і назавжди?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
foward11
foward11
15.09.2020
Маємо душу

Є така притча. Повінь на Закарпатті. Чоловік прокинувся у своїй хаті тоді, коли вода сягнула печі, де він міцно спав. Поліз на горище, вибрався на дах. Почав благати Бога: “Господи милостивий і милосердний, порятуй мене!”

Підпливли рятувальники на човні.

-        Дядьку, перелізайте в човна!

-        Я почекаю, мене Бог порятує.

Вода прибуває. Чоловік молиться. Вдруге й утретє підпливали рятувальники, але він знову відмовився. Врешті вода сягнула горла, рота, очей. Утонув.

Коли його душа постала перед Богом, вона спитала:

-        Чому Ти не врятував мене?

-  Я тричі хотів тебе порятувати, посилаючи човна, - відповів Бог. – Ти відхилив мою поміч.

Ця притча стосується й нашої Вітчизни. Господь подав Україні свого рятівного човна.

Мусимо пам’ятати: Бог прихильний-таки до України й українців. Адже наперекір багатьом трагедіям і потрясінням ми збереглися як повноцінний і самобутній народ, а не якесь напівзабуте плем’я.

Після багатьох воєн у нас збереглися Софія і Києво-Печерська лавра, збереглося багато давніх ікон, наділених чудодійною силою.

Ми маємо сотні тисяч унікальних пісень, неповторне мистецтво писанкарства, вишивання, різьблення, дерев’яної архітектури, народного живопису. Маємо рідкісної енергетики і веселого зухвальства народні танці. Маємо мудрий і делікатний гумор. Маємо свою оригінальну культуру.

Отже, маємо Душу. Її не заперечить ніхто. Найлютіший наш ворог не заперечить
4,5(71 оценок)
Ответ:
MiyaGi228
MiyaGi228
15.09.2020
Перед виділеним сполучником "і" в реченні А треба поставити кому. Об'єднання двох простих речень сполучником "і" вимагає використання коми перед сполучником. В даному реченні перед "і" стоїть просте речення "коли їде машина, воно залком котиться слідом", а потім йде друге просте речення "Нападало багато листя". Тому, щоб їх об'єднати сполучником "і", необхідно поставити кому перед сполучником.

У реченні Б перед виділеним сполучником "й" не потрібно ставити кому. Сполучники "й" та "і" використовуються для об'єднання частин одного речення, тому кома перед цими сполучниками не потрібна.

У реченні В перед виділеним сполучником "а" необхідно поставити кому. Сполучник "а" використовується для протиставлення частин речення. В даному реченні перед "а" є дві протилежні думки: "Коли сипнули перші сніги" та "айбіліли поля и забілів увесь світ". Щоб позначити це протиставлення, потрібно поставити кому перед "а".

У реченні Г перед виділеним сполучником "але" не потрібно ставити кому. Сполучник "але" використовується для протиставлення двох різних ідей або фактів. В даному реченні перед "але" немає протилежності – "Дороги не було" та "можна було помітити сліди людини" – тому кома перед "але" не потрібна.

Пам'ятайте, використання коми перед сполучниками залежить від контексту та смислу речення. Часом нею буває потрібно користуватися для зрозумілості та логічності тексту.
4,6(56 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ