М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Спишіть, розставляючи пропущені розділові знаки. Підкресліть одно­рідні члени речення та узагальнювальні слова відповідно до їхньої синтаксич­ної ролі у реченні.

1. І родина і школа і мисливці усі повинні піклуватися про охорону нашої чарівної природи (Остаn Вишня). 2. Рідні місця знайомі хатки садки доріжки усе те миготить в очах у голові думки будить... (Панас Мирний). 3. І на столі і на полицях скрізь були папери (М. Коцюбинський). 4. Карі очі чорні брови усе в неї сміється (М. Куліш).

2. Перепишіть, на місці крапок уставляючи дібрані з довідки уза­гальнювальні слова.

1. Ручку, олівці, фломастери, гумку, лінійку – ...повинен мати кожен школяр. 2. Столи, стільці, дошка, шафи – ...в нашо­му класі новенькі. 3. Проектор, екран, «розумну» дошку – ...за­куплять для школи найближчим часом.

Довідка: Меблі. Технічні засоби. Шкільне приладдя.

3. Визначте узагальнювальні серед поданих слів; з узагальнювальними словами й однорідними членами складіть і запишіть речення. Дотримуйтесь правил уживання розділових знаків при однорідних членах речення.

Залізо, вугілля, корисні копалини, золото, сіль, уран, мідь, цинк; кукурудза, злакові рослини, пшениця, жито, овес, просо, рис, пирій; махаон, білан, лимонниця, шовкопряд, метелики; сокіл, орел, яструб, лунь, сова, хижі птахи, стерв’ятник.

👇
Ответ:
YLANKATV
YLANKATV
18.09.2021

ты дурак?Тебе столько много никто не напишет

4,6(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ilyadengin
ilyadengin
18.09.2021

ійський письменник, ірландець за походженням. найпопулярнішими книгами письменника є детективні історії про шерлока холмса та його друга доктора ватсона: "собака баскервілів" (1901-1902), "долина жахів" (1914-1915), "пригоди шерлока холмса" (1892-1893).

шерлок холмс став улюбленцем мільйонів читачів світу, а ім 'ям його називають тих, хто вміє розплутувати складні історії, відзначається високим інтелектом, знанням життя, прагненням до справедливості..

конай дойль створив науково-фантастичні романи: "втрачений світ" (1912), "отруєний пояс" (1913), "маракотова безодня" (1929), декілька історичних досліджень.

мій улюблений герой — шерлок холмс

шерлок холмс — герой ійського письменника артура конан дойля. це мій улюблений літературний персонаж. я захоплююся детективами і прочитав багато творів агати крісті, едгара по, жоржа сіменона й інших письменників.

але самим добрим, розумним, талановитим для мене залишається шерлок холмс.

слава про нього проникла у всі куточки ії, а потім про геніального детектива довідалися в усьому світі. холмс виїжджає на розслідування до ватикану, його потрібна навіть могутнім монархам. холмс у роботі використовує знаменитий дедуктивний метод. він може за окремими деталями, за якимись дрібницями дати повну інформацію про людину, її характер і місце проживання. у холмса є друг — доктор ватсон. багато що йому незрозуміле в рішеннях і висновках холмса, і він постійно задає питання. зовсім, як я: я так само, як і він, дивуюся словам і висновкам шерлока холмса. і шерлок холмс завжди терпляче, дохідливо пояснює те, що нам незрозуміле.

мені дуже подобається детективна історія "собака баскервілів", яка починається з того, що шерлок холмс буквально витягає з ціпка, забутого в його будинку відвідувачем, масу інформації. і коли з'являється власник ціпка, виявляється, що все, сказане холмсом, — правда.

4,4(61 оценок)
Ответ:
Рита496
Рита496
18.09.2021

у кожної людини є улюблені і нелюбимі мелодії, причому смаки можуть змінюватися, а залежить все від періоду життя, сприйняття і настрою. також люди по-різному сприймають стилі. комусь подобається рок, а хтось боїться від класики. однак вченим все ж таки вдалося встановити певні закономірності впливу різної музики на психічний і фізичний стан людини.

вдалося встановити таку закономірність: музика може впливати на людину, але цей вплив залежить від психоемоційного стану. якщо мелодія гармонує з цим станом, то вона вплине на людину позитивно. коли гармонія відсутня, вплив музики буде негативним, а в деяких випадках може підштовхнути і на антисоціальні вчинки.

також вченим вдалося встановити той факт, що сприйняття музики має національно-культурну приналежність. іншими словами, європеєць не завжди буде відчувати себе комфортно при прослуховуванні східних мотивів, а тривалий вплив таких мелодій може викликати у нього серйозне психічний розлад. вірно і те, що жителям азії дуже рідко до душі припадає західна музика.

4,5(86 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ