М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Переписати, підкреслити в кожному з речень граматичні основи. Пов’яли пишні квіти, затих осінній сад, туманом ліг на віти холодний листопад. Повільно на світанні бреде він у степах, де листячком останнім легкий мороз пропах. Зима ось-ось прилине, в снігах засне земля, і пісня хуртовинна над нею загуля. (Д. Мегелик.)Іду шляхом; сонце сяє, вітер з травами говорить; перед мною і за мною степ колишеться, як море. Он нагнулась тирса біла, звіробій скрутив стебельця, червоніє материнка, як зірки, горять козельці. Крикнув перепел в ярочку, стрепет приснув над тернами; по кущах між дерезою ходять дрохви табунами. (Я. Щоголев.) Наймисливіша ткаля не зітче такої рясної плахти, як природа заткала на диво людям ту широку долину! (Панас Мирний.) Ви уявіть, подивіться, як сходять зорі крадькома, бо вони хочуть приготувати несподіванку місяцеві; а він підіймається спокійно, велично над темним і мовчазним степом. Узлісся стає похмурим; висока скеля таємниче схиляється над другою, а та стоїть, мов гора, і місяць обли

👇
Ответ:
liana200671
liana200671
06.06.2023

Квіти пов'яли, затих сад, ліг листопад, бреде він, мороз пропах, зима прилине, засне земля, пісня загуля, іду, сонце сяє, вітер говорить, степ колишеться, нагнулась тирса, звіробій скрутив, червоніє материнка, горять козельці, крикнув перепел, стрепет приснув, ходять дрохви, ткаля не зітче, природа заткала, ви уявіть, сходять зорі, вони хочуть, він підіймається, узлісся стає, скеля схиляється, стоїть, місяць обли!

Объяснение:

4,8(63 оценок)
Ответ:
khomyak2016
khomyak2016
06.06.2023
Квіти пов'яли, затих сад, ліг листопад, бреде він, мороз пропах, зима прилине, засне земля, пісня загуля, іду, сонце сяє, вітер говорить, степ колишеться, нагнулась тирса, звіробій скрутив, червоніє материнка, горять козельці, крикнув перепел, стрепет приснув, ходять дрохви, ткаля не зітче, природа заткала, ви уявіть, сходять зорі, вони хочуть, він підіймається, узлісся стає, скеля схиляеться, стоїть, місяць обли!
4,4(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
юля2759
юля2759
06.06.2023

За своїм значенням і граматичними властивостями прикметники поділяються на три розряди: якісні, відносні і присвійні.

Якісні прикметники виражають ознаку предмета, яка може бути властива предмету в більшій або меншій мірі (колір, розмір, сила, температура, смак і под.): червоний, високий, низький, широкий, веселий, теплий, товстий, старий, молодий, міцний.

Відносні прикметники виражають ознаку через відношення до інших предметів, яка не може бути в предметі в більшій чи меншій мірі: осінні дощі (дощі, які бувають восени), дитяча книжка (книжка для дітей), весняні квіти (квіти, які бувають навесні).

Присвійні прикметники виражають ознаку, яка вказує на приналежність предмета якійсь особі, рідше — тварині: батьків кожух, братів мотоцикл, материна хустка, вороняче гніздо і відповідають на питання чий?

1. якісні

2. якісні

3. присвійні

4. відносні

5. якісні

6. відносні

7. якісні

8. відносні

9. присвійні

10. якісні

4,6(12 оценок)
Ответ:
сымбатым
сымбатым
06.06.2023

Объяснение:

Понад десять тисяч дерев росте на земній кулі. Кожне з них має свою назву. Та лише одне з-поміж них носить ім’я людини. Це дерево – секвоя.

Кривава боротьба точилася між корінним населенням Америки та білими завойовниками. Страшній вогнепальній зброї чужинців.Секва загинув у одній з нерівних сутичок. Та його народ ще довго чинив чужинцями опір. На честь безстрашного волелюбного Секви індіанці назвали найміцніше, найвище, найвитриваліше дерево своєї землі.

Завойовники робили все можливе, щоб примусити індіанців забути свою історію, намагалися витравити з їхньої пам’яті героїчні легенди й перекази про колишню незалежність рідної землі.

Тому-то й муляла очі завойовникам могутня секвоя. Адже своєю назвою вона нагадувала про звитяжного вождя Секву!Європейці заходилися перейменувати дерево. Спершу нарекли його каліфорнійською сосною. Тоді вигадали назву «мамонтове дерево». Обидві назви не прижилися Звісно, поширення не набула жодна з цих назв. Їх не визнавали індіанці. Горде ім’я Секви залишалося невідривним від дерева-богатиря.

4,4(45 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ