М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dvaleeva45
dvaleeva45
04.11.2020 12:55 •  Українська мова

6-Б (Домашка) 193/196 Контрольна робота No

Числівник I naplane

Прочитайте текст і виконайте завдання 1-4,

[1]Найбiльша в Європі пустеля - це Олешківські піски неподалік Херсона, що простягаються на 15 кілометрів. [2]ца пустеля виникла 200 років тому, в раніше бул степ. [3]Саме тут козаки заснували Олешківську Січ після зруйнування Запорозької. [4] Потім у степу випасали незліченні отпри овець. [5]Мільйони цих тварин з'їли всю траву - і пісок засипан околиці сiл . [6]Так утворилися піщані гори заввишки у двоповерховий будинок. [7]У спеку пісок нагрівасться до 75 градусів. [8]Гід пустелею на глибині 300 метрiв с підземне озеро зі смачною водою.

Завдання 1-4 мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише один ПРАВИЛЬНИЙ. Виберіть правильну відповідь

1. Числівника немас в реченні

A2

Б

2.

B6

Складений числівник є в реченнi

Al

Б2

B7

r 7 (0,5 6.).

Г 8 (0,5 б.).

3. Обидві частини відмінюються в числівнику

A 15 Б мільйон B 200 (0,5 б.).

4. Скільки числiвникiв використано в текстi

A4

Б5

Б г 7 (0,5 б.).

Завдання 5-10 мають по чотири варіанти відповіді, серед яких

ОДИН ПРАВИльний. Виберіть правильну відповідь 5. Числівниками є всi слова рядка

А два, вдвічі, другий

Б трос, трійка,третина

В сiм, семеро, сьомий

Гдесять, десятка, десятина (1 б.).

6. Порядковим є числівник А десять

Б п'ятеро

В одна сьома

Г десятий (1 б.).

7. Числівником с слово

А семиструнний

Б двічі

В кiлька

Гдев'ятка (1 б.).

8. Помилково узгоджено числівник з іменником у словосполученні

SHOT ON POCO x NFC. А трое медсестер

Лукьяненко Елена учетель

лише

👇
Ответ:
zlata25148
zlata25148
04.11.2020

ответ:(Ъ дрб ты вчгсщриихди

Объяснение:

Нетироггґнг

4,8(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KateySh
KateySh
04.11.2020
Було це одного разу, в країні Української мови. Було в тій країні багато-багато мешканців. Про них знаю усі дітлахи.
У самому центрі країни жили Підмет і Присудок. Жили вони у замку. Підмет як голова усіх, годині завжди пихатий, відкликувався на "хто?" і "що?". А присудок завжди за ним, як хвостик бігає і відкликується на "що робить підмет?". Кожен мешканець не дуже поважав присудка за його манери, а був він дуже пихатий, хоть і не займав високого місця.
Замок у них був просто величезний, але все-таки його охороняли три могутніх охоронця. Першим із них був Означення, завжди зі всіма або узгоджувався або неузгоджувався. Також поважно відкликався на "який?", "чий?" і "котрий?".
Другою була Обставина. Про неї я можу скласти цілий твір, тому що вона мала багато характерів, та відкликалася на багато питань. Третім був Додаток. Він мав дуже погані риси. Деколи він був прямий, а деколи непрямий і звісно як молодший брат Обставини відкликався на багато питань.
Біля замку жили самостійні і службові частини мови, але найбільше із них виділялися два брата близнюка: дієприслівник і дієприкметник. Вони завжди були дуже неслухняними. Деколи дієприслівник маскувався під присудка, тому його частенько путали із ним, а його брат близнюк під означення. Коли дітлахи намагалися їх знайти, вони завжди або плутали їх або зовсім не могли найти.
А одного разу сталося так, що коли один маленький хлопчик намагався їх знайти, вони сховалися настільки добре що він подумав що їх не існує. Дієприкметник і дієприслівник образилися, після чого їх сам підмет, який був дуже злим.
Після цього випадку братики близнюки перестали ховатися, але їх до цих під важко знайти дітлахам.
P.S. ору, что за задания пошли...мне такого в школе никогда не задавали)
4,4(28 оценок)
Ответ:
irinakarimova2
irinakarimova2
04.11.2020

Одного разу почався сильний дощ. Спочатку декілька, а потім більше й більше падало крапельок на землю. Вони немов раділи своєму падінню. Згодом ціла вулиця ледь не пливла по воді. Одна краплинка легко приземлилася і впала у джерельце. Вона вже була майже на дні, як десь далеко побачила світло. Їй стало цікаво і вона подалася туди. Там краплинка побачила фабрику, на якій виготовляли ліки. Вона вскочила в одну пляшечку і побачила те, чого ніяк не сподівалась. На неї дивились такі ж, як вона краплинки і усміхались. Вони розказали їй про себе і про їхню важливу роботу (адже з них виготовляють ліки). З того часу вони потоваришували.

Після того, як друзі-краплинки попали в аптеку, лікарства для полоскання горла купив чоловік в якого захворів хлопчик. Коли хлопчик полоскав горло вода потекла по трубі в каналізацію. Краплинці так сподобалося те, що вона допомагає діткам лікуватись, що вона знов захотіла потрапити на фабрику. Побачивши на березі жабку вона почала просити в неї до Жабка погодилася їй до Вони йшли і йшли і побачили пікнік.

там сиділо четверо дітей. Одна дівчинка сміялась і почала давитись. Краплинка дуже захотіла їй до Вона і її друзі з такою силою стрибнули дівчинці в рот, що жу. Тепер краплинка з своїми подругами живуть і гуляють по небу. Коли вони сміються, то просять сонечка посвітити проміння на землю, а коли сумують то просять вітру і падають дощиком на землю. Тоді вони відвідують жабку. Потім повертаються додому. А на небі світить сонце. З'являється веселка.
Как-то так

4,5(45 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ