М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Stafia
Stafia
05.09.2021 19:44 •  Українська мова

Випишlть у двl колонки подана словосполучення: у першу - з прийменником, у другу - зl сполучником. Прийменники обведlть прямокутником, а сполучники - кружечком.
Промок на прогулянцl; трактор або комбайна хворlв, але виконав; працювати над
книгою; мати й сина боротися за волю; червоне та гаряче; розповlдати про екскурсlю;
впасти з дерева; колючий як Тжакl куций, 3ате хвlстl вийти в море; то дощ, то мокрий
снег: боодити по степах: сказати чи змовчати: встигнеш. якщо поспlшиш​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Vadimqq
Vadimqq
05.09.2021
Провідну роль в організації і здійсненні навчально-пізнавальної діяльності відіграютьсловесні методи (розповідь, пояснення, бесіда, діалог, лекція та ін.). Учитель з до слова викладає, пояснює навчальний матеріал, а учні слухають, запам'ятовують і засвоюють.
Розповідь. Формування свідомості починається з роз'яснення учням найпростіших уявлень і понять у галузі суспільного життя, праці, науки і техніки, етики й естетики. Розповідь дозволяє раціонально викласти й обґрунтувати факти, поняття, погляди, норми і цінності суспільного життя.
Розповідь учителя – це опис подій і предметів, жива й образна форма монологічного викладу інформації; використовується в усіх класах; містить у собі переважно фактичні відомості (опис явищ природи і суспільного життя, подій, фактів, відомостей з історії, біографічні відомості, відомості про норми і правила поведінки та ін.). Для того, щоб розповідь, як метод навчання, мала вплив на свідомість учня, вона повинна бутияскравою, емоційною, виразною, викликати в дитини почуття і враження. Розповідь дозволяє подавати інформа-цію послідовно і систематично. Для її змісту характернаповнота інформації наукова достовірність, відповідна спрямованість. Ефективність розповіді залежить від того, як вона пробуджує думку учня, викликає у нього емоційне ставлення до почутих фактів, подій. Найбільш повне сприйняття розповіді відбувається тоді, коли в ній ясна тема, виділені основні факти, забезпечена логічна послідовність, що відображає рух думки від явищ до сутності.
Важливе значення має використання яскравих і доступних образів, а такожпроблемність, динамізм у поданні інформації, коли вчитель розкриває виникнення тих чи інших суперечностей у розвитку природи, суспільства, в науці, техніці, їх боротьбу, перемогу одних сил і поразку інших. При цьому вчитель висловлює своє ставлення до процесу і результату боротьби.
Щоб зміст розповіді був зрозумілий учням, необхідно спиратися на раніше засвоєні ними знання, їх життєвий чуттєвий досвід, чуттєве сприйняття, викликане в процесі розповіді.
Розповідь може містити різноманітні прийоми викладу — оповідання, опис, розмірковування, діалог.
Найважливішими вимогами до мови вчителя, що розповідає, є ясність, правильність, емоційна виразність, точність і простота висловлення думки, доступна для розуміння технологія.
Пояснення — розкриття вчителем найсуттєвіших властивостей того, що вивчається, його внутрішньої структури, зв'язку з іншими об'єктами. Здійснюється в формі розповіді, бесіди, лекції та ін. Пояснення створює в учнів зв'язне, логічно послідовне уявлення про закономірності розвитку природи і суспільства, про наукові факти, поняття, про мораль, етику, естетику, право, загальнолюдські цінності та ін. Словесне пояснення відкриває вчителю широкі можливості виховного впливу на учнів.
Пояснення може забезпечити лише першу стадію засвоєння – сприйняття і усвідомленнянового знання. В учнів створюється початкове уявлення про новий зміст, складається певне ставлення до нього. Від цього в значній мірі залежить ефективність наступної роботи з метою формування моральної свідомості вихованців.
Логічний план пояснення визначається характером нової інформації, віковими особливостями сприйняття і мислення учнів, а також завданнями, що висуваються учителем перед учнями.
4,4(63 оценок)
Ответ:
Columbos
Columbos
05.09.2021
Останній раз, коли я ходила в кінотеатр, я дивилася там мультфільм. Це дуже цікавий комп'ютерний мультик, що називається «Шрек». У ньому з'єднані пригоди й любов. І жарт. Отже, сюжет фільму такий. Десь у лісі жило страшне чудовисько по імені Шрек. Воно було жахливим зовні, але з доброю душею. Люди його ненавиділи й боялися. Один раз Шрек урятував осла, що говорив людською мовою. Чудовисько й осів здружилися. Потім вони врятували прекрасну принцесу від злого принца, що хотів на ній женитися. Принцеса була дуже вдячна своїм новим друзям і залишилася жити з ними. Так вони втрьох прожили якийсь час, поки Шрек і дівчина не закохалися друг у друга. Однак Шреку соромно було зізнатися за його каліцтво. Один раз закохані посварилися, і треба ж було такому трапитися, що саме в цей день злий принц знайшов принцесу в лісі й забрал її із собою туди, де все було готове ксвадьбе.Принц навіть не догадувався, що принцеса зачарована із самого дитинства й після заходу сонця вона перетворюється в чудовиська. Урятувати дівчину від чарів могла б тільки та людина, що насправді її любить. Тому коли під час весілля із принцесою відбулися страшні метаморфози, наречений не був до цьому готовий: він розлютився, а гості сміялися. Саме в цей час з'явився Шрек і поцілував принцесу, і чуда не відбулося. Однак це не збентежило закоханих - тепер їх чекало щасливе життя разом. Вони одружилися й жили щасливо в лісі.
4,7(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ