Я думаю что моя обязанность пред природой это не мусорить, убирать мусор из земли , ухаживать.Ведь природа нам даёт почти все что нам надо для жизни чистый воздух , красивые поляны , землю для строительства домов , магазинов, школ, землю для сажание урожая . Воду в виде рек морей .
И я думаю что моя обязанность следить за тем чтобы наша земля была чистая ведь если природа будет разрушаться то всего того у нас не будет . И я присоединяюсь к разным флешмобам : увидел убири (мусор) , посади дерево и зделай полезное дело . Ведь я понимаю что природа должна быть чистая потому что она нам даёт блага для жизни а люди этого не ценят. Ия пытаюсь следить за порядком .
Объяснение:
я на русском переведёшь сам(а)
Картина «Запорожець» Антона Монастирського: опис зовнішності козака-запорожця
Коли я розглядаю репродукцію картини А. Монастирського «Запорожець», мене переповнюють піднесені, патріотичні почуття, наче я дивлюся в саме обличчя України. Сильний, мужній козак, якого зобразив автор, є уособленням справжнього борця за волю народу. З першого погляду зрозуміло, що цей хоробрий чоловік пережив багато боїв. Про це свідчать його похмурі очі, густі навислі брови, довгі вуса, смагляве, обвітрене обличчя зі зморшками та міцна постава.
Розумний погляд, спрямований перед собою, сповнений роздумами про долю рідної Батьківщини. Саме так виглядає справжній козак: оселедець на голові, орлиний ніс із горбиком, сильні руки, що тримають шаблю. Вбрання цього вольового чоловіка просторе й зручне: біла сорочка, темно-коричнева кирея, жупан, широкий пояс, штани-шаровари.
Картину «Запорожець» зображено насиченими фарбами. Переважним кольором є червоний, який є символом непокірності та боротьби. Така колірна гама підкреслює глибину й складність роздумів героя картини.
Вочевидь, козак-запорожець був безпосереднім учасником видатних подій з історії українського народу, захищаючи рідну землю від ляхів та басурманів. Ця людина бачила все: і біль поразки, і радість перемоги. Її неможливо злякати нічим, адже вона неодноразово дивилася в обличчя смерті. Напевно, за свій вік козак поховав багато загиблих у боях побратимів та й сам без вагань готовий віддати життя за краще майбутнє свого народу, його волю та добробут.
1. Прийменник ужито в фразеологізмі → В – вдарити лихом об землю
2. Прийменники – всі слова рядка → Г – незважаючи на, із-за, посеред
3. Усі виділені слова є прийменниками в рядку → А – попід горами, переді мною, назустріч вітру
4. Правильно вжито прийменник у варіанті → Б – спідниця по коліно
5. Помилково вжито прийменник у реченні → А – Я пропустив змагання завдяки хворобі
Додаткова інформація: завдяки хворобі (помилка) ⇒ через хворобу (правильний варіант)
6. Запропонована конструкція є неправильною в рядку → В – пенсія по віку (помилка) ⇒ пенсія за віком (правильний варіант)
7. У якому рядку всі похідні прийменники складаються з двох слів? → А – за винятком, незважаючи на, з метою, згідно з, на випадок
8. Скільки в поданому реченні прийменників? → В – 3
Час від часу яблука зриваються з гілля, гупають на м’яку землю, вкриту ніжною зеленню.
9. Виділене слово є прийменником у реченні → В – Вітер дув назустріч
10. З’ясуйте, якою частиною мови є кожне з виділених слів (цифра в
дужках позначає наступне слово)
Я хочу, щоб цвіла (1) край шляху квітка, і гула над нею (2) працьовита бджола, (3) і жайворон співав у високій (4) блакиті.
А – іменник → (4) – блакиті
Б – прикметник → (2) – працьовита
Г – прийменник → (1) – край
Д – сполучник → (3) – і
11. З'ясуйте, якою частиною мови є кожне з виділених слів (цифра в дужках позначає наступне слово)
Якщо (1) свою землю ти любитимеш, жар душі (2) віддавши їй (3) сповна, якщо в праці (4) щирим серцем грітимеш, то тебе пригріє і вона.
А – прикметник → (4) – щирим
Б – займенник → (1) – свою
Г – дієприслівник (форма дієслова) → (2) – віддавши
Д – прислівник → (3) – сповна