8. Вкажіть речення, у якому неправильно вжито прийменники з(із,зі): а) Став над нами острів із моря; б) Уже скотилось з неба сонце; в) Разів із шість рябка водою одливали.\
Вчора мене Сашко запросив у кінотеатр, але я йому відмови. На наступний день я прийшов до нього додому, щоб вибачитись. Мені відкрила мама Сашка і сказала: -Привіт, Дмитро! -Добрий вечір! -Щось сталось? -Мене Сашко запросив кінотеатр, а я йому відмови. Хочу сказати йому пробач, не ображайся на мене. -Зрозуміло, але він вже там. -Тоді я побіг. Коли я вже підїхав до театру там була велика черг. Я вийшов з транспотр та почав проходити с крізь чергу. -Пере сказав я Сашкові,- будь ласка не гнівайся на мене. -Добре! В мене так і залишився один квиток. Підемо раз!-у відповідь він. -Гаразд. І ми разом пішли.
Без почуття національної гідності не можна бути справжнім громадянином своєї держави. Коли відчуваєш гордість і розуміння того, що ти громадянин, частка великої держави, Батьківщини, відчуття того, що твої зусилля і наміри ідуть на благо державі називається національною гідністю, патріотизмом. Якщо ж не має такого почуття, то не можна вважати себе справжнім громадянинлом, цей статус буде лише формальним.А зрадники держави взагалі не мають національної гідності. У багатьох країнах таких нелюдів жорстоко карали. Смертна кара зрадників існувала і серед козаків.Гідність - це вміння шанувати себе і тих, кого любиш. Людина з почуттям гідності ніколи не опуститься до зрадництва, варварства, обману, криміналу. Гідно відноситись до інших означає поважати людей, не зважаючи на національність, стать, матеріальний стан, становище у суспільстві.Відчуття гідності має бути в кожної людини, інакше людство поділиться на вовків і телят. Вовки житимуть шляхом варварства, обману і крадіжки, бо втратять гідне відношення, а телятами стануть їхні жертви, що втратять власну гідність. Тобто людина перетвориться на звіра, втратить моральність. Отже можна цілковить сказати, що гідність - стрижень моральності людини.
а) Став над нами острів із моря
Здається так