М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
кэт324
кэт324
29.09.2022 09:52 •  Українська мова

Сполуки слів, з яких утворені прикметники, за зв’язками : підрядний (словосполучення поєднання головного і залежного
слів) і сурядний (поєднання (сполука) незалежних слів). Зробіть висновки про
правопис складних прикметників.
З р а з о к. Ніжний дзвін (підрядний) – ніжнодзвінний пишеться
разом. Кислий і солодкий(сурядний) – кисло-солодкий пишеться через дефіс.
1. Гостре лезо – гостролезий.
2. Два кольори – двоколірний, двокольоровий.
3. Чотири грані – чотиригранний.
4. Будувати трактор – тракторобудівний.
5. Вище зазначити – вищезазначений.
6. Білий і синій – біло-синій.
7. Мова і література – мовно-літературний.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
emilgaripov87
emilgaripov87
29.09.2022
Восени в парку дуже красиво. Акуратними рядами стоять високі дерева, а листя на них потихеньку стають жовтими, багряними, коричневими. Потім вони засохнуть і впадуть на землю. І коли ми будемо гуляти по осінньому парку, опале листя будуть шарудіти під нашими ногами.

Трава під деревами теж засихає. А на клумбах зацвітають осінні квіти - айстри, дубки, хризантеми. Вони будуть радувати нас до перших морозів. Ми часто фотографуємося в осінньому парку, тому що навколо багато красивих квітів і дерев.

Парк восени тихий і пустельний. Уже не чути веселого щебету птахів, вони не стрибають біля лавочок, і ми не годуємо їх хлібними крихтами. Люди намагаються не сидіти на місці, тому що прохолодно, а гуляють по алеях. Мені подобається кататися на велосипеді або грати в м'яч в парку восени.
4,8(100 оценок)
Ответ:
11nastyaaaaa11
11nastyaaaaa11
29.09.2022

ответ:Кожна людина є цінною та неповторною. Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною має стати нашою спільною рисою. Недарма кожен з батьків намагається зробити усе можливе, щоб їхня дитина виросла гідною людиною. Але як це – бути гідним? Що таке гідність?

Протягом життя ми всі робимо вчинки та приймаємо рішення. Деякі з них є правильними, деякі призводять до помилок. Таким чином ми вчимося та розвиваємося. Є також певні орієнтири, на яки ми маємо рівнятися – морально-етичні принципи, затверджені суспільством.

Гідність – це вміння тримати себе та свої думки чистими, що допомагає вчинити правильно, навіть якщо для цього доведеться боротися з особистими емоціями та переступати через свої слабкості. Гідність – це внутрішнє відчуття благородства та відчуття власної відповідальності за своє життя та життя близьких. Гідна людина має чисті думки, адже саме від цього залежать її вчинки. Чесніть, благородство, порядність, співчуття до навколишніх та доброзичливість допомагають людині стати гідною.

Наше життя є складним. В ньому зустрічається усе: радість і горе, нагороди та випробування. Ми стикаємося з підлістю, зрадою, ненавистю та болем. Це також невід’ємні частини нашого життя, але тільки від нас залежить: чи гідно ми витримаємо ці складні життєві іспити та вийдемо з труднощів переможцем, зберігши людяність,чи зламаємося та втратимо єдине, що нам по суті належить – свою гідність.

Сьогодні, коли в сучасному світі досить важко знайти правильний шлях, адже моральні цінності та еталони правильної поведінки у суспільстві докорінно зламані, а людське життя не важить нічого, сьогодні, як ніколи, гостро постає проблема пошуку та відродження насамперед у самому собі цих вічних рис, що врешті решт і роблять людину гідною  тобто справжньою Людиною.

4,7(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ