твір на тему "я в житті і я в інтернеті" можна скласти так:
дуже часто стається так, що людина в реальному житті і в інтернеті – нібито
різна людина. чому це так? мабуть, тому, що в інтернеті кожна особистість
відчуває себе більш захищеною і не відчуває необхідності відповідати за свої
вчинки. інтернет – широкий простір, у якому можна собі дозволити все. я
намагаюсь як в інтернеті, так і в реальному житті бути собою, залишатися
людиною.
я прагну жити не лише віртуальним життям. я вважаю, що всесвітня павутина має чимало
переваг. проте світом інтернету не варто захоплюватись аж занадто. адже навколо
нас вирує життя, яке ми можемо просто пропустити, знаходячись у іншій
реальності. не варто відмовлятись від прогулянок, пікніків, нових знайомств у
реальному житті. а головне – слід бути собою у будь-якому вимірі.
подробнее - на -
Дружбу не треба плутати із приятельськими стосунками. Спілкування з друзями збагачує людину духовно. Кожен шукає в другові важливі для себе риси. З однією людиною ми підтримуємо зв'язок тому, що вона вміє цікаво розповідати, від другої ми дістаємо важливу інформацію, третя має приємну зовнішність і поведінку, четверта — оптиміст і вміє підбадьорити, п'ята завжди готова дати добру пораду. Мабуть, у друзях ми шукаємо риси ідеалу людини. Буває й таке, що з часом в людині, яку вважав другом, розчаровуєшся. Що ж робити в такому випадку? Г. С. Сковорода наставляв своїх учнів: "Похибки друзів ми повинні вміти виправляти або зносити, коли вони несерйозні".
Дружба не виносить егоїзму. Є люди, які у дружні стосунки не роблять жодного внеску. Зрозуміло, що мало хто їх поважатиме, а найчастіше — намагатимуться обмежити зв'язки з ними, звести їх до приятельських. Інший тип людей втрачає друзів і симпатії своїх знайомих через нетактовність, адже контакти із ними мало приємні і навіть інколи ображають. Нерідко ці люди злостиві, в'їдливі, кепкують з інших. Хто ж захоче дружити з такими?
Деякі не користуються повагою через те, що їх не цікавлять інші, вони байдужі до людей. Вони весь час говорять тільки про себе, а якщо хтось захоче висловитись, то не слухають, перебивають, знову заводячи мову про себе. Таким теж легко залишитись самотніми, втратити друзів.