М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Складіть з поданими словами речення так, щоб кожне слово виступало і підметом і зверненням): Україна, зоря, Київ, земля, вітчизна, матінка, народ, барвінок.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kreatuv41kp06t42
kreatuv41kp06t42
22.07.2020
Осінь дає нам не менше можливостей для складання букетів, ніж весна або літо. звичайно, вже немає багатьох квітів, не побачиш, наприклад, тюльпанів і нарцисів, але є красиві осінні листя самих різних забарвлень, а також хризантеми, айстри, осінні левкої, нігтики, резеда, гладіолуси. з усіх перерахованих квітів я використала для свого осіннього букета айстри за їх велика різноманітність кольорів - тут і білі, і жовті, рожеві, червоні, кремові, лілові, і навіть фіолетові. та й суцвіття айстри дуже різноманітні: плоскі, схожі на квіти, то сферичні або махрові, схожі на троянди чи хризантеми. до речі, хризантеми - справжні осінні квіти, і вони особливо придатні для осінніх букетів: білі, червоні, рожеві, фіолетові кулі їх суцвіть в букеті особливо ефектно і барвисто. а як у розмові про осінній букет обійтися без згадки осіннього листя? з них одних можна скласти дуже чарівну композицію, якщо використовувати червоні листя осики, золоті листочки берізки, зірочки - листя клена або жовто-зелено-коричневі листочки горобини на гілочці з яскраво-червоними кетягами ягід. ще у своєму букеті, або композиції, можна використовувати і інші частини рослин: сухі гілочки цікавої форми, очерет, кулі кульбаб, покриті лаком для волосся, сухі парасольки безсмертника і багато іншого. головне, щоб у упорядника букета були фантазія, уява! как то так )
4,6(70 оценок)
Ответ:
buraya1989
buraya1989
22.07.2020
Ка заснула в берегах. Розповідь.

         Ще зовсім недавно дорослі та діти бігли купатися на річку. А зараз вона заснула в берегах.

      Закінчилось зелене літо, понесло із собою тепло. Рання осінь позолотила дерева та траву. Пізня осінь зробила дерева голими, а траву почорнілою та сухою. Зима білим покривалом встелила береги. А тепер добралась до води. Закликала на до мороз та віхолу. Не ли вони річкових мешканців. Замели снігом її береги та міцною кригою скували її води. Не хлюпочеться річечка, не грає своїми хвильками. Завила хурделиця. Заснула під важким льодовим тягарем. Дорослі та діти прийшли на берег річки, щоб до мешканцям. І вже завиднілися ополонки.

      Та ні дитячий шум, ні розмови дорослих не розбудять річку. Аж до весни вона дивитиметься сни. Поки перше тепле сонячне проміння не розбудить її.

4,5(7 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ