• Вільний від подвигів і турбот час юнак проводить за музикою, тому улюбленим інструментом для Аполлона стала кифара.
• Усюди, де б він в цей час не перебував, найсвіжіша інформація надходила до нього негайно.
• Екіпаж судна був розпущений, залишився там лише старпом, та два або три матроса.
• Йшла друга година ночі, але навіть тут, на околиці, в Сент-Антуанському передмісті, Париж звично не спав.
• У попередньому столітті Рим активно втручався в династичні і політичні конфлікти, особливо між Францією і Габсбургами.
• У живописних творах Андрія Рубльова і художників його кола сформувався ідеал людини Київської Русі.
• Біологія, особливо якщо цікавитися еволюцією, дає дуже хороший погляд на життя в цілому.
• Фізика і навіть математика мають свою художню сторону.
• Англійські кораблі і авіація з'явилися там пізніше, коли фронт в Заполяр'ї вже стабілізувався.
• Вперто зберігаючи неповторну індивідуальність, цифра, як людина, може дорівнювати лише самій собі.
Одного разу моя однокласниця розповіла нам про історі з життя її прадіда. Звичайно,це було історія героя і,здавалося, вигадана казочка. Але всім сподобалося слухати небелиці однокласниці,а мені захотілося дізнатися історію хоча б бабусі чи дідуся і наступного дня я підійшов і запитав її: "Чи була у тебе цікава історія з життя?" Бабуся заходилася розповідати.
Було це давно,ще коли моя бабуся була юною. Вона розповіла мені свою життєву ситуацію,яка навчила мене шанувати людей. Вчилася вона у славнозвісному місці лева,на медсестру. Одного разу вона поверталася з пар додому, до гуртожитка,коли раптом побачила,як двоє високих розфарбованих білявок чіплялися і лаяли якусь низеньку худеньку дівчинку. Звичайно,бабуся підійшла розібратися,щоб ті двоє відчепишся від бідолашної.
В продовж бабусеної розмови з дівчатами вони не одноразово лаяли її,мовляв іди куди йшла. Моя бабуся не любила несправедливість і, звичайно,вона б не відступила від своєї позиції.
Все, здавалося,ішло до завершення,коли раптом одна з білявок вчепилася до бабусі з криком: "Я не ясно сказала?". Так і почалася бійка. Бабуся схопила бідолашну дівчину за руку і вони побігли куди подалі від злих блондинок. Бабуся запросила дівчину,яку звали Ліля до своєї скромної кімнатчини,напоїла теплим чаєм і Ліля розповіла,що ті дві білявки причепилися до неї через те,що її дід директор університету. Вони погано вчилися,прогулювалися пари і хотіли,щоб вона, Ліля, замовила за них словечко перед дідусем. Ліля цього не хотіла тому і не поступалася своєю позицією. Наступного дня бабуся зустрілася із Лілею в університеті. Як виявилось, тих двох білявок ще вчора відчислили за безкінечні прогули пар. У бабусі і Лілії виявилося багато спільного і вони почали товаришувати,поки їхнє спілкування не переросло у міцну дружбу,що тривала й до сьогодні.
Звичайно, історія моєї бабусі не є героїчною,проте вона вчить людяності і справедливості.