М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати лист своїй подрузі-ровесниці із сусіднього міста.вправа 79,стр.39, 3 клас.

👇
Ответ:
sashachernov1
sashachernov1
17.09.2022
                                          Дорога Оксанко!
    Цього навчального року ми почали вивчати новий предмет - абетка харчування. Це дуже цікаво. А у вашій школі ви також вивчаєте цей предмет? 
    Книгу, яку ти мені подарувала, я вже прочитала. Ще раз тобі дякую, це була захоплююча історія. А тепер її читає мій брат (сестра). 
    Оксанко, буду рада, якщо ти приїдеш до мене на осінні канікули. Дуже за тобою скучила. 
                                                                                           З привітом,
25.09.2013 р.                                                                       твоя подруга Наталя     
                  
4,6(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ERESYUR
ERESYUR
17.09.2022

Книга супроводжує людину протягом усього життя: перші книги — альбоми казок, розмальованки, перші дитячі вірші. Ми полюбили їх, а через них почали звертатися до інших книг. Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов'язані книзі. Вона вчить нас. бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей. Книга переносить нас в інші країни, епохи.

Я люблю читати книги про історичні епохи і події. Ці книги збагачують мої знання про життя людей у різні часи, вчать переборювати певні випробування долі, розкривають красу мови.

Я вважаю, що книги — це найбільший людський скарб і життя без них важко уявити.

Объяснение:

4,5(10 оценок)
Ответ:
Тётко
Тётко
17.09.2022
На світі є багато професій, учені налічують їх близько трьох тисяч. Вибрати собі ту, де будеш отримувачі насолоду й задоволення, нелегко. На зорі цивілізації людина повинна була працювати, щоб вижити. Вона добувала собі їжу, будувала житло, зберігала вогонь. Цивілізація урізноманітила труд людини, одухотворила його.

Тепер вона може обирати собі діяльність за здібностями і бажаннями. Це дає їй можливість досягти такої майстерності, щоб забезпечити не тільки себе, а й принести користь іншим.

Ще недавно переважна більшість людей була переконана, що професію треба мати одну на все життя. Але сьогодні ми бачимо, що із вимогами сучасного виробництва, нової технології, ринкових умов, краще влаштовуються ті люди, які не бояться змінювати роботу залежно від потреб суспільства.

Особливе задоволення отримує людина, коли бачить плоди своєї праці, до якої доклала багато зусиль, уміння, творчого натхнення. Згадаймо О. П. Довженка. Те, як він учителював, був дипломатом і художником, як стави в фільми і писав художні твори, як саджав сади і невтомно навчав молодих митців, як разом з народом боронив Україну, свідчить, що він був творчою особистістю.
Не можна не погодитися із твердженням О. П. Довженка про те, що “нема нічого прекраснішого в світі, як людина праці! Нехай то буде косар на ниві… чи коваль коло палаючого горна, а чи садівник коло посадженого ним деревця, чи безсонний композитор, що десь на світанку творить пісню свою, а чи поет, що дарує нам вогонь в одежі слова. Немає нічого прекраснішого, як людина в мислі, в дії, в творчості…”
4,8(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ