М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milka230614
milka230614
10.05.2023 14:32 •  Українська мова

Твір роздум шанс у житті людини

👇
Ответ:
lisovskymaxim2006
lisovskymaxim2006
10.05.2023

Шанс у житті людини буває тільки один його потрібно використовувати правильно, щоб у дальнішому житті не зробити помилки. Якщо він вже тобі дуже пощастило використай його так, як ти хочеш, а не інші люди.

4,6(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
крэкспекс
крэкспекс
10.05.2023

Недалеко от Богуслава, коло Росі, в довгому покрученому яру розкинулось село Семигори. Яр в'ється гадюкою між крутими горами, між зеленими терасами; од яру на всі боки розбіглись, неначе гілки дерева, глибокі рукави й поховались десь далеко в густих лісах. На дні довгого яру блищать рядками ставочки в очеретах, в осоці, зеленіють левади. На високих гривах гір кругом яру зеленіє старий ліс, як зелене море, вкрите хвилями. Під однією горою, коло зеленої левади, в глибокій западині стояла чимала хата Омелька Кайдаша

(Іван Нечуй-Левицький , "Кайдашева сім"я")

4,8(15 оценок)
Ответ:
полинка20072
полинка20072
10.05.2023

Відповідь:

У публіцистичному творі "Нарід чи чернь?", надрукованому в газеті "Українське слово" 1941 року, Улас Самчук ставить чи не найболючіше для українця питання, яке залишається актуальним і сьогодні. Що таке національна самосвідомість? Чи не можна без неї обійтися? Так, можна, якщо ти бажаєш залишатися довічним рабом, прислужником іншої сили. Але якщо ти хочеш бути справжнім європейцем, ти повинен перш за все визначитися щодо власної національної приналежності.  Для українців, яких довгі роки пригноблювали як у політичному, так і в культурному плані, це самовизначення стає дуже важливим.  Адже людина має почувати себе істотою із власним історичним корінням, своїм минулим і майбутнім. А це означає збереження своєї мови, своєї культури, традицій. Тому не все одно, якими іменами названо вулиці, які поети захоплюють молодь.

Пояснення:

4,8(9 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ