Світ дуже змінився за останні роки. Наші батьки мали калькулятори, а ми вже життя не уявляємо без компьютера, інтернету. Вже не обов"язково відправляти листи поштою, дзвонити та зустрічатися , щоб домовитися про щось. Для цих речей є соцільні сайти, веб- камери, скайпи та інші придумки. Тому я вважаю, що одними з найважливіших знань в сучасному світі - знання компьютеру та його програм.
Але чи замінить нам техніка просте спілкування. Навіть онлайн не досконалий. Тому без гуманітарних знань , гадаю, також не можливо бути сучасноїю людиною. Що може замінити твори великих письменників, поєтів ? Невже в інтернеті ми зможемо знайти щось краще за пісні, які ми чули від ненькі, за вірші Лесі Українки ?
Сучасній людині бажано знати хоча б одну додаткову мову : чи то англійську, чи французьку, чи японську. Бо світ стає безкордонним.
Але, все одне, кожній людини потрібні не лише знання з цих наук, але й знання про екологію. Бо наш світ може загинути, якщо ми не врятуємо його від неуків.
Анатомія також дуже потрібна, разом з ОБЖ . Бо як інакще підтримати своє здоров"я.
Але головне, щоб у цих знаннях людина не загубила свою людяність. А це знання в нас не вихувати жодній науці.
Чому людина прагне волі?
З давніх-давен український народ славився своїм волелюбством і прагненням до незалежності. Згадати хоча б Запорозьк Січ, яка до останніх днів свого існвання залишалася своєрідним острівцем волі українців.А слово"козак" в усі часи означало вільну людину і було антонімом до понять"кріпак", "раб","невільник".
Споконвіку люди прагнули волі.Бо бути незалежним, вільним- це чи не найбільше щастя.Хоча сьогодні ми це щастя недооцінюємо, не розуміємойого цінності.І це наша головна проблема.Нашею волею ми повинні завдячувати нашим предкам.Вони більше розмілися на подібній філософії, прагнули реалізаціїї своїх прав, душевих потягів, здійснення мрій, пов"язаних із вільним, незалежним життям.Вони не шкодючи життя боролися за вільне майбутнє дітей, своїх нащадкі.
Уже понад 10 років ми можемо пишатися своєю незалежністю, своєю самобутністю. Ми-молода нація своїй незалежності і суверенності, але така давня і слвана у своєму історичному походженні- стоїмо на шляху великих змін, перетворень, подальшого розвитку й самовдосконалення в різних напрямках.
Ми- українці, волелюбна нація.Добре жити у вільній країні, хоча завжди існуватиме низка чинників, які не даватимуть людині бути абсолютно вільною.Це кошти, робота, обов"язки... А тому прагнення людини до волі ніколи не згасне.