М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tln72
tln72
07.12.2020 05:53 •  Українська мова

ДАМ тобі 100 б есле ты напишешь сам и на 0,5стр ПАМ'ЯТКА

Як писати допис

1. Обдумати тему, обрану для допису, сформулювати основну думку.

2. Визначити адресата й мету майбутнього висловлювання.

3. Продумати структуру тексту (вступ, основну частину, висновок).

4. Чітко сформулювати відповіді на запитання: що відбулося? де? коли?

5. Скласти план.

6. Написати текст на чернетці, прочитати та за потреби внести виправлення чи доповнення.

7. Переписати текст.

І. Складіть допис у газету на одну із запропонованих або дібраних самостійно тем (0,5-1 стор.). Скористайтеся пам’яткою «Як писати допис».

ТЕМИ: 2. До учнів людям похилого віку (дитячому будинку, бібліотеці). 3. Відвідання музею (виставки, театру). 5. Вечір відпочинку. 4 Спортивні змагання.

ІІ. Послухайте дописи, підготовлені вашими однокласниками. Що вам сподобалося в цих висловлюваннях?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
87015148669
87015148669
07.12.2020

1. Проста форма найвищого ступеня порівняння прикметників утворюється  від форми вищого ступеня за до префікса най- (найменший, найкращий). Для посилення можуть вживатися префікси що- , як- (щонайменший, якнайкращий).

2. Складена форма найвищого ступеня порівняння прикметників утворюється від початкової форми прикметника за до слів: найбільш, найменш (найбільш добрий, найменш вузький). До слів найбільш, найменш можуть додаватися префікси що- , як- (якнайменш складний, щонайбільш доречний).

3. При утворенні складеної форми до прикметника вищого ступеня порівняння додаються слова від усіх, за всіх, над усе (кращий за всіх, дорожчий над усе).

4. Проста форма найвищого ступеня прислівників утворюється за до префікса най- (найнижче, найсумніше). Для підсилення можуть вживатися префікси що- , як- (якнайнижче, щонайкраще).

5. Складена форма найвищого ступеня порівняння прислівників утворюється за до слів найбільш, найменш (найбільш яскраво, найменш сумлінно).

4,5(74 оценок)
Ответ:

У росах, у громах, у зелених буйнощах левад народився ранок. Увесь край світився могутніми соняшниками, що розверталися своїми тугими коронами для цвіту. Їхнє вбрання було густим, пишним. Жовтогаряче прядиво на тлі темно-зеленого листя вбирало очі. Земля ніби прагнула виявити найбільшу щедрість - порадувати людей усім найкращим, що тільки може їм дати. "Яка краса!", - так і рвалося з вуст. Левади вабили яскраво-зеленою прохолодою, блищали ставки, розкинули пишні шатра верби. Біля ставка біліла калина. Важкі кетяги квітів звисали до самої води, змагалися в красі у тихій задумі, губили пелюстки й перешіптувалися з вітром.

4,5(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ