М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Поставити розділові знаки в реченнях, підкреслити відокремлені члени речення. Зробити синтаксичний розбір 1 речення. На клумбі зацвіли всі весняні квіти крім тюльпанів. Перечекавши небезпеку в лісі Іван знову повертається до своїх планів.За вікном спить ніч в темне небо загорнена зорями прихорошена. З природи мовчазна вона залюбки слухала цікаву історію.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
blablabla43
blablabla43
22.05.2020

Науковий

Свобода слова — право людини вільно висловлювати свої думки, яке гарантується конституцією країни.

Офіційно-діловий

Ст. 34 Конституція України: Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший б - на свій вибір.

3. Публіцистичний

“Головний документ” нашої країни гарантує всім її громадянам свободу слова й думки.

 

4. Побутовий

-Галю, а ти знаєш, що конституція дозволяє нам думати і висловлюватися вільно?

5. Художній

Думати і говорити свободно для людини, є невід”ємною частиною її буття в цьому великому й обмеженому світі.

4,5(90 оценок)
Ответ:
nurbolatborec7
nurbolatborec7
22.05.2020
Після довгого літнього часу на відпочинок, першого дня у школі зустрілися дві подруги Аня і Людмила. І зав"язалася в них розмова :
- Привіт, Ане ! - мовила Людмилка.
- Привіт , Людмилко !- відповіла Аня.
- Ти така засмагла, Ане! Ти , мабуть, десь відпочивала цим літом?
- Так, це й дійсно так. Я була на морі, у чудовому місті Херсон. У мене повно нових вражень ! Я вперше, цього літа, побувала в тому мальовничому місці, побачила тутешнє море. Ще, я була  в аквапарку, де каталася на різних водних атракціонах . Я засмагала та купалася. Мені дуже сподобався мій відпочинок на морі цього року!
- Так , дійсно , у тебя було чудове літо!
- Так, це дійсно так! А як пройшло у тебе літо , Людмилко ?, -запитала Аня.
- Цього року, Я нікуди не їздила, проте моє літо видалося чудовим! Кожного дня я купалася у нас на ставку та грала у різні ігри зі своїми друзями. На кінець літа, я повторювала вивчений матеріал та готувалася до школи.
- Я рада , що у нас обоїх гарно пройшло літо. Добре, бувай, зустрінемось .
- Гаразд, бувай!
4,5(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ