ответ:У кожної людини є певні життєві цінності. З одного боку, кожен з нас прагне дотримуватися цих цінностей у своєму власному житті. З іншого боку, зазвичай ми вимагаємо відповідності цим цінностям і зі сторони тих, хто нас в певні життєві моменти оточує. Цінності – це своєрідний базис характеру і сутності будь-якої людини. Спираючись на цінності, ми вибудовуємо власне ставлення до життя, знаходимо розуміння, що таке добро і що таке зло. Кажучи загалом, цінності дуже важливі. Ключовою цінністю в моєму розумінні є чесність людини.
Що ж такого цінного в чесності, що вона займає таке високе місце в моєму житті? По-перше, вона дозволяє зрозуміти світ таким, яким він дійсно є. В моєму житті мене не цікавлять помилки і нерозуміння чогось, мені хочеться розуміти світ реальним, дійсним. Багато людей живуть в світі своїх фантазій, вони обманюються, тому що хочуть бачити світ таким, яким він насправді не є. Але це зовсім не про мене. У мене немає бажання бути обдуреним, я хочу дізнатися справжній світ навколо. А для цього – без чесності ніяк не обійтися. В даному випадку чесність можна розглядати в двох ракурсах. Чесність людини самим з собою займає перше місце. Не треба себе обманюватися і намагатися пристосувати світ під свої переконання. І у мене виходить бути чесним із самим собою.
І цю чесність я надзвичайно ціную. Зберігати чесність із самим собою дуже важко, коли ти бачиш, як обманюються навколишні люди, як вони намагаються зробити своє життя більш комфортним і приємним за рахунок того, що ігнорують щось, що може бути для них неприємним, або перебільшують свої добрі якості і достоїнства. Що стосується чесності в інших людях, то я її теж дуже ціную. Дуже важливо, щоб близькі люди або друзі говорили тобі правду. Так ти зможеш зрозуміти реальну картину реальності, а не постійно обманювати себе через те, що близькі люди просто недостатньо чесні з тобою. Я дуже ціную тих людей в своєму житті, які здатні не брехати і надавати достовірну інформацію як про мене самого, так і про себе. З такими людьми завжди набагато приємніше мати справу, ніж з іншими.
Найголовніша цінність у моєму житті – це чесність. Бути чесним – непросто, а тому далеко не всі люди на це дійсно здатні. Я завжди намагаюся бути чесним з собою, з оточуючими, і я дуже ціную тих людей, які в дійсності повністю чесні зі мною. Бути чесним корисно для людського розвитку, а ось якщо постійно собі брехати – ніякого розвитку не буде ніколи.
Объяснение:
Щасливий - найщасливіщий, найбільш щасливий
Німий - не утворюється, бо це не якісний прикментик людина не може бути трохи німою, не німою і дуже німою !
Молодий - молодший, більш/менш молодий
Молодий - наймолодший, найбільш молодший
Преспокійний - преспокійніший, більш преспокійний
Преспокійний - найпреспокійніший, найбільш преспокійний
Поганий - гірший - найгірший - складену ф-му не утворює
Синенький - не утворюється, бо це прикметник інтенсивність якого виражена суфіксом (взагалі кольори не порівнюються, бо не може бути червоний, червоніший і менш червоний)
Босий - не відмінюється, (знову ж ситуація як з німим)
Що ми використали для утворення форм?
1. Проста форма вищого ступеня - суфікси -іш, -ш до "початкової" форми слова Приклад: щасливий+іш = щасливіший
2. Проста форма найвищого ступеня - префікси най-, якнай- + суфікси -іш, -ш Приклад : най+щасливий+іш= найщасливіший
3. Складена форма вищого ступеня - слова БІЛЬШ/МЕНШ + "початкова форма слова" Приклад: БІЛЬШ щасливий
4. Складена форма найвищого ступеня - слова НАЙБІЛЬШ/НАЙМЕНШ + "початкова" форма слова Приклад: НАЙБІЛЬШ щасливий