М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Завдання 2. Запишіть у дві колонки словосполучення з дієприкметниками: • ті, що пишуться з не разом; • ті, що пишуться з не окремо. (Не)вибілене полотняне рядно, ще (не)прочитана книга, дерево (не)полите, (не)зачинена скриня, (не)дописана мною стаття, (непогашена гаряча іскра, (не)в’їжджена нова дорога, (не)заіржавілий якір, (не)зламана вітром тополя, (не)скошений вчасно ячмінь, (не) з’ясоване важливе питання, (не)очікувана гроза, (не)складені дітьми речі, (не)розібраний намет, (не)розтоплений сонцем сніг, каша (не) зварена.​

👇
Ответ:
728099
728099
05.05.2020
(Не(не)зачинена скриня, (не)дописана мною стаття, (непогашена гаряча іскра, (не)в’їжджена нова дорога, (не)заіржавілий якір, (не)зламана вітром тополя, (не)скошений вчасно ячмінь, (не) з’ясоване важливе питання, (не)очікувана гроза, (не)складені дітьми речі, (не)розібраний намет, (не)розтоплений сонц
)вибілене полотняне рядно, ще (не)прочитана книга, дерево (не)полите,
4,6(66 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Объяснение:

1)Літак пішов на зниження і незабаром ,злегка підскакуючи ,побіг на лижах і зупинився.

2)Вузька стежка підбігла до кручі і повилась далі крутим берегом над річкою, то видираючись на голі горби ,то ховаючись у низинах.

3)Коні ,почувши волю,шарпнули з копита, витяглися і помчалися стрілою наввипередки, згинувши незабаром у густій куряві.

4) Атакуючи ворога, бійці ще довго чули закличні звуки бойового сигналу.

5)Лише рілля в степу, зберігши колір чорний, його перелива у золото колось (А Малишко). 6. Роман хотів вирватися, але капітан ,міцно струснувши його ,поставив на місце (В. Собко). 7. Ще хвилину люди стояли тихо ,немов не вірячи в розчарування, немов чогось ще сподіваючись (М. Коцюбинський).

8. Світить річка ,гуляючи заплавами, зникаючи у маревах небосхилу (О. Гончар).

4,5(21 оценок)
Ответ:
T4ffy
T4ffy
05.05.2020
Якщо би з мови зникли прикметники, не існувало б таких творів, як етюд, адже справжній опис природи без прикметників неможливий. Слова б не набували барв, емоцій та почуттів. Фактично прикметник - це опис слова, і якби його не стало, текст був би манірним набором слів, з яких виходить речення. Такі твори, як "Лось" Євгена Гуцала набули б сірих тонів, адже такі оповідання, як правило, є багато яскравих прикметників. Вірші і не були б віршами, адже поезія без опису не може існувати.
Отож прикметник - це частина мови, яку неможливо замінити.
4,5(89 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ