М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kristina710
kristina710
14.01.2023 08:14 •  Українська мова

Виписати з тексту частки: Був собі чоловік та такий бідний, що не тільки в будень, а й у свято не було чого їсти. А дітей мав багато.
От той чоловік купував хліб, купував, а далі як не стало грошей, пішов до сусіда позичати жита — так і в того обмаль було. От він і каже:
— Будь ласкав, чоловіче добрий, дай хоч на один, на два хліби чого-небудь, поки я розстараюсь на грошенята та куплю собі.
От той сусід дав йому трохи жита; той подякував, узяв і пішов до млина. щоб його змолоти. Змолов те жито, йде назад, несе борошно в торбині та й думає:
— Господи Боже милосердний, змилуйся наді мною грішним і пошли мені щастя при моїй лихій годині! Коли б я знайшов тепер хоч карбованців два-три, і того було б з мене: все б таки не дав дітям.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Анара2000
Анара2000
14.01.2023

Мрії- це те чого ти прагнеш. Але мрії потрібно втілювати я так, вважаю. На мою думку будувати плани і їх втілювати краще ніж сидіти і мріяти. Сидячи на дивані нічо не добєшся в цьому житті, а життя в нас лише одне. Тому потрібно жити в кайф і займатися тим чим подобається. Авжеш, щоб добитися цілі потрібно пройти через піт, сльози, кров. Але якщо здатися на цій дорозі то можна забути про цю мрію. ,,Самі собою мрії дійсністю не стануть" так говорив Пауло Коельйо і я з ним згідна. Давайте будемо всім людством іти до своєї цілі! Удачі!

МОЖНА ПОЗНАЧКУ ЗА НАЙКРАЩУ ВІДПОВІДЬ?

4,6(88 оценок)
Ответ:
lublubkoba
lublubkoba
14.01.2023

ответ: Ще з самого малечку ми про щось мріяли. Хтось хотів бути спортсменом, хтось мати круту машину чи багато гарних речей. Час йде, а ми все продовжуємо мріяти та на жаль, багато людей так і не досягли бажаного. Зараз я хочу разом з вами поміркувати, що краще: жити мріями чи будувати плани, які ми будемо втілювати у життя?

Ми знаємо, що ніхто не досягав бажаного не роблячи щось для цього. Тому, коли ми бачимо успішну людину ми повинні розуміти, що задля досягнення своєї мети вона дуже багато працювала. Так і ми, якщо хочемо не просто мріяти, а мати те, про що мріємо повинні наполегливо працювати. Не потрібно жити тільки мріями і фантазіями, інакше ти не зможеш бути щасливою людиною і по-перше особистістю. Ми повинні пам'ятати, що наше життя залежить тільки від нас і тому саме на нас лежить відповідальність за те, як ми його проведем. Якщо людина забажає, то обов'язково перетворить мрії на плани,які втілить у життя, найголовніше- бажання. Просто мріяти можна вічно, а ось втратити шанс мати те, що мрієш можеш дуже швидко, тому не гай часу. Пам'ятай, що мріяти- цілком нормально, але не потрібно жити просто мріями, потрібно працювати, щоб наші плани реалізувати в життя, тим самим задовольняючи свої духовні потреби.

Ось чому я вважаю, що краще будувати плани, які потім зможеш втілювати у життя,ніж просто мріяти.

Объяснение:

4,7(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ