Відокремлене означення є в реченні А Археологи і палеонтологи в глибинах канівських ярів читали, як по відкритій
книзі природи, історію невпинного розвитку життя на планеті Земля.
Б Довідавшись про утворення й археологічне минуле гір, що сусідять зі славним
Дніпром, зважтеся на подорож у наш мальовничий край, аби на власні очі побачити кожну з
них.
В Пізніше, у шкільні роки, учитель історії на простих прикладах пояснював,
що таке любов до своєї землі.
Г Глибоко в душу запали мені слова вчителя, допомагають нести любов до рідного
краю через усе життя, поглиблюючи й примножуючи її.
Д Осінній ліс, осяяний вранішніми променями сонця, здавався казковим.
Людина за певний час зрозуміла і може пояснити всі явища природи. Але, на думку вчених, людство стоїть тільки на порозі пізнання світу, яке повинно врешті значно полегшити існування.
Я б хотів, щоб наш світ розвивався якомога швидше. Це сприятиме вирішенню багатьох проблем сучасності: соціальних, економічних, політичних, екологічних, демографічних. Сподіваюся, що зникнуть такі ганебні явища як жебрацтво, кровопролиття громадянських війн, сирітство. Звичайно, для цього потрібен час. Прискорити процес суцільного видужування світу в цілому може тільки відкриття нових законів побудови Всесвіту. Тому слово за науковцями.
А що ж залишається пересічному громадянинові? Чекати, поки прийдуть кращі часи? Мабуть, це було б набагато простіше.
Сучасне життя гостро ставить перед людьми одвічну проблему духовності. Тільки тоді, коли пануватимуть загальнолюдські цінності: гуманізм, відданість Батьківщині, вірність ідеалам — люди будуть прагнути до оновлення світу, а отже, і до його поступального розвитку.
Я хочу, щоб наш світ був радісним, дарував щасливі роки життя. Що є прекраснішим за квітучий сад nam-сні? Він щедро зачаровує своєю красою, таємничністю і дарує надію на краще майбуття.
Саме таким я бачу світ: квітучим, щасливим, оновленим!