Підкресліть омоніми і поясніть їх значення
1. Гість лави (дошка, на яку сідають) не засидить, ліжка не залежить. І з наших лав (сукупність осіб, які об'єднані певними стосунками) прийшли вожді, що, як і ми, зросли з нуждою. 2. Вони тихо доспівали (закінчували співати або співали до кінця) пісню. Пам'ятаю, вишні доспівали (стигли, дозрівали) наливались сонцем у саду. 3. І на схід (сторона світу), і на захід (сторона світу), і на південь, і на північ, хмари, розійдітесь. Перемога! Вона йшла по Європі зі Сходу (частина материка, країни Азії, Африки)! Захід (частина материка, загальна назва країн Західної Європи, Америки, Канади тощо) знав, що перемога буде.
Доброта-это важное, нужное качество, без которого человек не может называться человеком. В этом слове забота и ласка, тепло и любовь. Стремление прийти на живет в сердцах многих людей. Добрые дела и поступки красят человека, сближают людей. Совершая их, человек находит новых друзей. Научиться быть добрым очень трудно! В наше время доброта утратила свою силу. Люди перестали ценить друг друга. В суматохе будних дней люди перестали ценить и уважать друг друга. Бурная жизнь больших городов вселяет в сердца людей равнодушие и безучастность. Но надо остановиться и посмотреть вокруг! Надо спросить у себя: » А чем я согреваю планету?» Если вы не замечаете людей, то не замечают и вас. И если вы, то будут и вам. Все в мире взаимосвязано, ну а точнее, что посеешь, то и пожнешь. Нельзя заставить человека быть добрым, у него должно быть доброе сердце. Ведь надо стремиться всегда и во всем быть полезным людям, не стоять равнодушно в стороне.
Павло Глазовий був дуже хоробрим й відважним воїном; після Великої Вітчизняної він повернувся додому з не одним десятком нагород "за героїзм, мужність та відвагу", проте усіх їх роздав сільським дітлахам.