М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Scaredкладіть діалог на тему "що впливає на вибір професії? "

👇
Ответ:
martin37
martin37
28.10.2022
Вступ Юнацтво і молодість - дійсно "ранок життя", що забезпечує творчу продуктивність, ймовірність як можна більшої самореалізації протягом наступного життєвого шляху. Цей період є вирішальним у житті людини, коли остаточно складається фундамент ціннісних орієнтацій, вимальовується проекція головних напрямків пошуків самореалізації на інших вікових етапах. Політичні погляди, стиль поведінки, характер спілкування, професійні інтереси - всі ці складов життя закладаються саме у ранній молодості. Мотивація займає відоме місце в структурі поведінки особистості і є одним з основних понять, які використовуються для пояснення рушійних сил діяльності в цілому. Мотив, мотивація - спонукання до активності та діяльності суб'єкта, пов'язані зі спробою задовольнити окремі потреби. Сукупність мотивів, їх ієрархічна структура, своєрідність характеризують мотиваційну сферу особистості. У цілому ця система динамічна і змінюється в залежності від багатьох обставин. Основа особистості полягає у функції вибору. Вибір допускає перевага одного мотиву над усіма іншими. Але для цього повинні бути фундаменти, і таким фундаментом є цінність, як вказує Ф. Василюк - це сфера дослідження соціалізації індивіда, його адаптації до групових норм і вимог, а в загальній психології - вивчення вищих структур життєдіяльності. Крім того, за словами Василюка, цінність має здатність перетворювати емоції, наприклад, коли той чи інший вибір суперечить їй, а це означає, що цінність повинна бути підведена під категорію мотиву [3, с122].
4,8(85 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Mishcka10200
Mishcka10200
28.10.2022
-Привіт, Оленко!Скільки літ, скільки зим не бачились!
-Маша це ти!? Я тебе навіть не впізнала!
-Як справи, куди йдеш?
-Да так помаленьку. Ти не повіриш я їду в Лондон!
-Це правда!? Оце такої! А чому ти вибрала саме Лондон?
-Я дуже цікавлюся його історією! Та і для себе буде пізнавально!
-Я ніколи не подумала б що ти цікавишся історією!
-О так!
-Я теж недавно подорожувала!
-І куди?
-В загадкову, різнобарвну Грецію!
-І як там, дізналася щось нове?
-Там велика...скукота...
-Ой, вибач, в мене скоро літак!
-Ну гаразд, все, бувай!
-До нових зустрічів!
4,8(91 оценок)
Ответ:
help275
help275
28.10.2022

Усі ми різні, але прагнення стати гідною людиною має стати нашою спільною рисою. Всі ми різні, але кожен із нас неповторний. Недарма вчителі, батьки, наші рідні хочуть зробити із нас гідну людину. Щоб   усі знайшли місце у житті.

Протягом життя ми всі робимо вчинки та приймаємо рішення. Деякі з них є правильними, деякі призводять до помилок. Але на помилках вчимося... Це нормально. Є також певні орієнтири, на яки ми маємо рівнятися – принципи моралі.  

Гідність – це внутрішнє відчуття благородства та відчуття власної відповідальності за своє життя та життя близьких. Гідна людина має чисті думки, адже саме від цього залежать її вчинки. Чесніть, благородство, порядність, співчуття до навколишніх та доброзичливість допомагають людині стати гідною.

В нашому житті зустрічається багато чого: радість, горе, випробовування, страждання, нагорода, щастя, кохання... Життя складне, адже разом з цим ми стикаємося з підлістю, зрадою,  лицемірством, ненавистю від інших. Чи заслуговують вона гідності в суспільстві? Ні,  проте це не так важливо, адже тільки від нас залежить: чи гідно саме ми витримаємо ці складні життєві іспити та вийдемо з труднощів переможцем, зберігши людяність,чи зламаємося та втратимо єдине, що нам по суті належить – свою гідність.

Насправді в житті нелегко знайти вірну дорогу,  бо ж моральні цінності та еталони правильної поведінки у суспільстві вже давно докірно зламані, а людське життя... Воно нічого не важить.

Сьогодні, як ніколи,гостро постає проблема пошуку та відродження насамперед у самому собі цих вічних рис, що врешті-решт і роблять людину гідною – тобто справжньою Людиною з великої літери.

4,6(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ