Так, потрібна.. Дети пишут: "Положь мне питьсот рублей На мобильник". И (изредка) - "поклади". И - хоть ты словарём их толстенным бей - "Я сей час нИ могу нЕ куда приДти".
Дети пишут - и корчится интернет, Зависает компьютер; взрывает мозг Их коронное "нравитЬся"; нет, нет, не-е-ет!.. Ведь глагольный вопрос - он, по сути, прост! "Что он делаЕТ?" - "НравиТСя очень мне", "СделатЬ что?" -"Не понравитЬся", вашу мать!..
...Этим детям гореть бы в аду, в огне, Их заставить бы "Русский язык" читать, Привязать, приковать, привинтить к стене, Чтоб напротив - учитель. И пулемёт - Потому что иначе-то быть беде, Их ничто уже больше и не берёт, Ни простые советы, ни книги, ни Даже фильмы (и фильмы сейчас - отстой).
...Ну ведь правда - как могут так жить они, Напоказ выставляя ум скудный свой?..
"ТерЯбя", "рОздОвал", "загАрелый", "зуТ"... От ошибок дитячих я умирвесь. Ох очень тебя Воскреши меня, боже... чи як?.. воскресь?.
Іноді буває цікаво дізнатися значення свого імені. Я вирішила дізнатися значення й свого імені. Для цього я звернулася до вчительки української мови та літератури, бо вважаю, що лише вона зможе дати відповідь на моє запитання. Тому, коли я прийшла до школи, я одразу звернулася до вчительки: - Доброго ранку! Можна дещо у вас запитати? - Доброго ранку. Що ж, запитуй. - Зацікавлено відповіла вчителька. - Я б хотіла дізнатися про своє ім'я, про його історію, походження та що воно означає. - Добре, що ти цікавишся цим. Давай спробуємо пошукати відповідь у словниках чи в Інтернеті. Можливо, там ми знайдемо більше інформації. - Порадила учитель. Після уроків ми пішли до бібліотеки і дізналися все про моє ім'я. Виявилось, що моє ім'я було ... Нам разом з учителькою було цікаво провести цей час з користю, а наступного дня на уроці вона дала домашнє завдання усім учням: - Діти, знайдіть інформацію про своє ім'я та розкажіть нам про нього наступного уроку. Тепер я знатиму значення свого імені.
З щільного кольорового паперу виріжте рамку за розміром фотографії. Розмір рамки зробіть кілька більшим, ніж фотографія. На звороті відзначте олівцем місце для розміщення фото. При цьому товщина рамки повинна бути приблизно однаковою з усіх боків. По намальованому контуру гострим канцелярським ножем або ножицями виріжте місце для фотографії. Цю частину рамки прикрасьте за до аплікації, використовуючи кольоровий папір. З листа картону іншого кольору виріжте таку ж за формою фігуру - задня стінка рамки. Акуратно склейте між собою обидві різнокольорові заготовки рамки. Після висихання клею вставте в рамку фото. Зі зворотньої сторони приклейте мотузочку. Рамка готова
Дети пишут: "Положь мне питьсот рублей
На мобильник". И (изредка) - "поклади".
И - хоть ты словарём их толстенным бей -
"Я сей час нИ могу нЕ куда приДти".
Дети пишут - и корчится интернет,
Зависает компьютер; взрывает мозг
Их коронное "нравитЬся"; нет, нет, не-е-ет!..
Ведь глагольный вопрос - он, по сути, прост!
"Что он делаЕТ?" - "НравиТСя очень мне",
"СделатЬ что?" -"Не понравитЬся", вашу мать!..
...Этим детям гореть бы в аду, в огне,
Их заставить бы "Русский язык" читать,
Привязать, приковать, привинтить к стене,
Чтоб напротив - учитель.
И пулемёт -
Потому что иначе-то быть беде,
Их ничто уже больше и не берёт,
Ни простые советы, ни книги, ни
Даже фильмы (и фильмы сейчас - отстой).
...Ну ведь правда - как могут так жить они,
Напоказ выставляя ум скудный свой?..
"ТерЯбя", "рОздОвал", "загАрелый", "зуТ"...
От ошибок дитячих я умирвесь.
Ох очень тебя
Воскреши меня, боже... чи як?.. воскресь?.