М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vika78678
vika78678
26.12.2021 15:21 •  Українська мова

Складне речення подане в рядку: 1. вирветься крин чи іржання та й знову у шум плеться

2.в яру колись гайдамаки таборави стоялилагодили самопали, ратиша стругалави.

3. Ми віддамо Втчині в порини, і дут пол Елу наших рук

4. Скалка починала куритись, і скоро маленький вогник вискочив з неі та заnалав з обох кінців​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
BovolskajLesj
BovolskajLesj
26.12.2021

Объяснение:

У багатьох українських народних піснях дуб постає як сим­вол незламної сили, могутності та непереможного довголіття. Чому?

А ось послухайте.

Дуби й дійсно живуть надзвичайно довго. Серед них є справжні патріархи, дуби-довгожителі, яким буває понад тисячу років!

Ще в сиву давнину люди поклонялися дубові, вірячи в йо­го чудодійну силу. Слов’яни вважали дуб священним деревом. Під цими велетнями вони приносили жертви богам, справля­ли релігійні обряди. Предки наші навіть грізного бога Перуна вирізьблювали з дубових колод.

Знайдено незаперечні докази того, що люди ще понад п’ять тисяч років тому розтирали жолуді на борошно і випікали з ньо­го хліб.

Обожнювання дуба, очевидно, зумовлено його довговічніс­тю, надзвичайною міцністю деревини. Так, славнозвісний Хортицький дуб прожив майже дві тисячі років, а на Рівненщині нині росте тисячотрьохсотлітній красень.

Традиційно на відзнаку народження хлопчика садили мо­лоденький дубок.

Шанують дуб і в наші дні. Насаджуються молоді діброви, гаї. Старі дуби охороняються законом як найцінніші пам’ятки природи.

4,5(95 оценок)
Ответ:
alsumadiarova
alsumadiarova
26.12.2021
Доброго дня! - доброго дня! за якою книжкою ти до нас завітала? - лабору запитала мене бібліотекар. - я хочу прочитати повість пауля маара "машина для здійснення бажань". - дуже добре. зверни увагу, що книги на стелажах розташовані в алфавітному порядку з прізвищем авторів, а тому підійде до стелажів з буквою "м". - дякую за . - бачу, що ти знайшла те, що шукала. - так. - давай я запишу інформацію про цю книгу у твоїй формулі, - запропонувала мені бібліотекар. - будь ласка, - відповіла я. і протягнула їй книгу. - ціх книг у нас всього 8, а бажаючих їх прочитати багато. тому буду рада бачити тебе через два тижні. маю надію, що цього разу тобі достатньо, щоб прочитати цю пригодницьку повість, - мовила бібліотекар, повертаючи книгу. - звичайно, що так. до побачення! - бувай. всього тобі
4,8(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ