М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SlavaPogba
SlavaPogba
17.03.2022 22:36 •  Українська мова

Провидминяти числивник сорок сим

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kati1200777
kati1200777
17.03.2022

            ВИШИВАНКА

   Вишиванку здавна вважали оберігом, люди вірили, що тебе не спіткають ні які лиха та хвороби, та не тільки вишиванку. Ще вірили, що вишитий рушник є символом добробуту та щаста, тому раніше не було жодної хати, де не мали б рашника та вишиванки. Коли їх прикрашають орнаментом використовують червоний та чорний колір, які позначали щастя і журбу. На них вишивалися квіти та птахи, так на вишиванку переносили особливе значення чи зміст. Напевно, в усьому світі не знайдеться двох однакових вишиванок. Тому що наша культура унікальна, єдина, її потрібно берегти і шанувати.

4,8(6 оценок)
Ответ:
fonvg
fonvg
17.03.2022

  Вишиванка - символ здоров'я і краси, щасливої долі і родової пам'яті, оберіг. Вишита національна жіноча або чоловіча біла сорочка . Символіка вишивки залежиль від того, кому призначається вбрання. На вишивках використовуються традиційні, символічні орнаменти: геометричні, які вважаються найдавнішими, рослини чи тварини. Іноді типи орнаментних форм поєднуються.

   Пращури виготовляли сорочки з лляного чи конопляного полотна домашньої роботи. Вишиванки передавалися з покоління в поколіня, з роду в рід і береглися як реліквії.Було чималотипів традиціонних сорочок за формою, використанням матеріалів, а також за семантикою кольорів: подільський, галицький, поліський, волинський, наддніпрянський, полтавський, гуцульський, букавинський, лемківський тощо.

 

 

 

Списував зі свого ДПА. Робив я!

4,5(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ