М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

6. Прочитайте текст. Знайдіть і випишіть відокремлені члени речення. - Опишіть процеси, які відбуваються з метеликом. Хто почне?.. Нумо?.. Це лише метелик... Пам'ятаючи першу лекцію професора, клас ніяково мовчав.
Метелик створений, -тихо сказала Ніка, - дів хімічних елементів: водню, який виник у результаті Be ликого вибуху більше десяти мільярдів років тому, та з вуг лецю, азоту, кисню й сірки, які утворилися набагато пізніше, під час термоядерного горіння масивних зірок. У кінці своєї еволюції ці зірки вибухнули як наднові. Вибуховими хвиля о до нашої Сонячної системи хімічні елементи, важчі ми рознесло в космосі й докинул від гелію, - вуглекислий газ, кисень та інші. Під час спалаху наднової зірки виникли й найважчі хімічні елементи (від заліза до урану), які теж можна знайти в метелику. Ця легковажна комаха складається з найдавнішої речовини. Метелик зберігає в собі сліди як перших хвилин народження Всесвіту, так і життя та смерті багатьох зірок... Досить? запитала Ніка Ван-Теллера. - Ні... - зачаровано промовив професор. - Я б ще послухав. Метелик ефективно оперує часом та енергією. Відповідно до теорії Енштейна, ме телик та його крила, рухаючись із різною просторовою швидкістю, мають різну швид кість часу в кожній точці крила й корпусу. Молекули повітря рухаються з найбільшою швидкістю в просторі та з найменшою - у часі. Результат співудару молекул повітря з молекулами крил можна описати науково, мовою класичної фізики, як явище або пере дачу енергії, але краще розглядати це як обмін просторово-часовими параметрами між атомами. Густі брови професора підіймалися все вище й вище (Н. Горькавий).

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Koopyosnik
Koopyosnik
15.05.2022
ЗАмок (на першому складі наголос - старовинна будівля) і замОк( на другому складі наголос- пристрій для закриття чого -небудь) Атлас (укладений за певною системою і вида­ний у формі альбома або книжки збірник географіч­них, історичних та інших карт) і атлАс - шовкова або напівшовкова тканина з блискучою лицьовою поверхнею). БатьківщИна- вітчизна і бАтьківщина - спад­щина від батьків. лЮдський - гідний людини, людяний і людськИй - належний, властивий людині, пов'язаний з людиною. ВітрЯний - характерний вітром (про погоду); легковажний, пустий (про людину) і вітрянИй - який діє силою вітру (про двигун ).
4,5(58 оценок)
Ответ:
PolinaLass
PolinaLass
15.05.2022

велосипедист, що рухається проїзною частиною, є повноправним учасником дорожнього руху! він, відповідно, зобов'язаний знати й дотримуватися правил дорожнього руху.  велосипедист може здійснювати будь-які маневри, не заборонені правилами. маневри на проїзній частині мають бути передбачуваними й зрозумілими іншими учасниками дорожнього руху.

вимоги до велосипедистів, що рухаються по проїзній частині

1. рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли  14-річного віку.

2. велосипед повинен мати справні  гальма, звуковий сигнал, бути обладнанимсвітловідбивачами: спереду білого, позаду червоного, по боках жовтогарячого кольору.

3. велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає —  по крайній правій смузі  проїзної частини, в один ряд (також можна їздити по узбіччю (* узбіччя — виділений конструктивно або суцільною лінією дорожньої розмітки елемент автомобільної дороги, що прилягає безпосередньо до зовнішнього краю проїзної частини, розташований з нею на одному рівні й не

призначений для руху транспортних засобів, крім випадків, передбачених правилами дорожнього руху. узбіччя може використовуватися для зупинки й стоянки транспортних засобів, руху пішоходів, мопедів, велосипедів (за відсутності тротуарів, пішохідних, велосипедних доріжок або у випадку неможливості пересуватися по них ), не заважаючи пі.

виїжджати з крайньої правої смуги можна для виконання об’їзду перешкод (припаркованих машин, ям тощо).

4.  якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедистимають поступитися дорогою  іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.

5.  для руху по проїзній частині колони велосипедистів мають бути  розділені на групи (до 10 велосипедистів  у групі) з дистанцією 80–100 м між  групами.  велосипедисти у групах повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.

6.  під час руху по проїзній частині, перед зупинкою, перестроюванням,

поворотом або розворотом велосипедисти зобов'язані  подавати попереджувальні сигнали:

• поворот або перестроювання праворуч: витягнута права рука (мал. 1);

• поворот або перестроювання ліворуч: витягнута ліва рука (мал. 2);

• зупинка: піднята догори будь-яка рука 

4,5(8 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ