М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elinochek1
elinochek1
03.11.2022 22:41 •  Українська мова

Завдання.
— Складіть тези (змішані) статті Т. Гаврилової «Музика в серці кожної людини».

Музика в серці кожної людини

Із незапам’ятних часів людину постійно оточували звуки. Не було ще ніякої музики, але існував спів птахів, шелест листя, дзюрчання струмків. Звуки інформували людину про довкілля. Високий вереск був сигналом тривоги, а свист вітру, шум дощу мали на неї заспокійливий вплив.

Музика — феноменальне явище. її взаємодія з людиною надзвичайна. Мелодійні звуки творять чудо - у людині прокидається й перетворюється душа, змінюється стан, настрій. Музика панує над нашими емоціями, а емоції перемагають навіть фізичний біль.

Музика активізує розумові здібності, працездатність та зосередженість, здатна розвивати та підвищувати інтелект людини.

Стародавні мудреці стверджували, що музика. її перші звуки народились одночасно зі створенням світу. Ще на зорі цивілізації був помічений цілющий вплив музики на організм людини. Під дією чарівних звуків музики відбувалось покращення самопочуття та настрою, зменшення болісних відчуттів, страху, повернення людині бадьорості, енергії.

Отримавши в Єгипті музичні знання, Піфагор заснував в Італії науку про гармонію сфер, затвердив музику як точну науку. Аристотель також стверджував, що музика здійснює вплив на етичне формування людини. Авіценна вважав музику «нелікарським лікування поряд із дієтою, сміхом та запахом.

Музика здатна допомагати молодим людям зрозуміти красу природи, довершеність поезії, живопису, театру, історії свого народу, виступаючи специфічним генератором цілісного ставлення до світу, оскільки справжні естетичні враження, насолоду від зустрічі з мистецтвом дістає лише той, хто вміє уважно слухати, переживати, розмірковувати над почуттями.

Як довели вчені-психологи, систематичне заняття музикою у віці від 5 до 15 років дозволяє значно підняти інтелектуальний потенціал людини, краще розвинути пам’ять, аналітичні здібності, орієнтацію, впливає на позитивну корекцію нервової системи. Західні вчені, провівши багато дослідів і експериментів, прийшли до такої думки: деякі мелодії дійсно наділені сильним терапевтичним ефектом. Духовна релігійна музика відновлює душевну рівновагу, дарує відчуття спокою. Якщо порівнювати музику з ліками, то релігійна музика — анальгетик у світі звуків, тобто вона полегшує біль. Виконання веселих пісень допомагає при серцевих недугах, сприяє довголіттю. Але найбільший ефект

на людину здійснюються мелодії Моцарта. Цей музичний феномен, до кінця ще не пояснений, так і назвали — «ефект Моцарта». Медики встановили, що струнні інструменти найбільш ефективні при хворобах серця. Кларнет покращує роботу кровоносних судин, флейта позитивно впливає на легені і бронхи, а труба ефективна при радикуліті й невриті.

Музика, як, мабуть, ніяке інше мистецтво, може впливати на настрій, створювати його. Всі музичні твори можна умовно розділити на такі, що активізують, тонізують, розслаблюють і заспокоюють.

Музика звучить у середині кожної людини. Все у всесвіті виткане зі звуків музики.

Людина будь-яку музику слухає серцем (За Т. Гавриловою; 388 сл).

Завдання.

— Складіть тези (змішані) статті Т. Гаврилової «Музика в серці кожної людини». Скористайтеся опрацьованою пам’яткою.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Igor681
Igor681
03.11.2022

1Дієслово-це

   А) службова частина мови, що служить для зв’язку слів у реченні;

    Б) самостійна частина мови, що називає ознаку предмета;

    В) самостійна частина мови, що вказує на дію предмета;

2Позначити рядок, у якому всі дієслова мають недоконаний вид:

      А) піймати, вискочити,радію;

       Б) фарбую, сидітиму, буду казати;

       В) складу, відпочину, напишу;

3 Особливими формами дієслова є :

    А) Дієприслівник, прислівник;

     Б) дієприкметник, дієприслівник;

      В) дієприкметник, прикметник;

4 Позначити рядок, в якому всі дієслова мають доконаний вид:

               А) Плаваю, створював, сміятися;

                 Б) принесу , схитрувати, відповів;

                 В) терпіти, косити,формувати;

        Объяснение:

4,5(11 оценок)
Ответ:
Hasky12
Hasky12
03.11.2022

Объяснение:

Люди — складні створіння. Наш розум має здатність поєднувати біль та надію, щоб отримати щось справді прекрасне. Наполегливість — це вміння продовжувати, не зважаючи на почуття. Ви змушуєте себе рухатись далі навіть тоді, коли вам хочеться все кинути, і зупиняєтесь лише тоді, коли цілі досягнуто. Я дивую себе щодня.

Люди здаються надто рано, тому що в них неправильні очікування щодо майбутніх результатів та щодо самих себе. Вони думають, що все буде легко, і тому дивуються, коли це уявлення в результаті не відповідає реальності. Вони падають духом, а їхній ентузіазм швидко розпорошується.

Почніть свою подорож із правильних очікувань. І не применшуйте кількості часу, впродовж якого вона може тривати.

Пам’ятайте, що легкого успіху не існує. Очікуйте складного шляху, і ви морально підготуєтесь до зустрічі з реальними перешкодами.

Відданість справі повинна бути пропорційною розміру ваших бажань.

Ви будете здивовані, скільки всього можна досягти, якщо вірити в себе. Ейнштейн наполегливо продовжував вирішувати задачі, щоби впевнитись, що знайшов правильне рішення. Якось він сказав: «Я не розумніший за інших, просто довше сиджу за задачами».

4,7(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ