М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

без спама. Зробіть аналіз термінів за схемою. Схема аналізу: 1)Термін за значенням (загальнонауковий, міжгалузевий, вузькоспеціальний). 2. Простий, складний чи складений. 3. Якими частинами мов виражений. Вказати структурну модель. 4. Назвати іб творення. Біатлон, спортивний снаряд, дедуктивний висновок, слухач, доказ, осьовий, диференціал,
ймовірність, двокрапка, поділ, скісна, розрахунок, модуль, макросередовище, рефлексія.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
бакир3
бакир3
20.01.2020
А. С. Пушкін як справжній художник пізнав красу російської усної народної творчості і представив його особливості в своїх творах, в тому числі в пролозі до казки «Руслан і Людмила» - «У Лукомор'я дуб зелений ...». Кожен рядок прологу є шматочком чарівної мозаїки. Сліпуче яскраві шматочки якої, незважаючи на малий розмір, самі перетворюються в маленькі казки про русалку, бабу ягу, прекрасних витязів і багато-багато іншого. І є віконцями в ті великі казки, з яких вони прийшли. А все вірш «У Лукомор'я дуб зелений" вказує на якийсь чарівний, фантастичний, казковий світ.
4,4(23 оценок)
Ответ:
vipnikita20199
vipnikita20199
20.01.2020

Я погоджуюсь із твердженням, що будь-яка проблема –це можливість стати краще. Адже перешкоди, що постають на нашому тернистому шляху, роблять нас сильнішими. По-перше, саме проблеми та суперечливі ситуації допомагають нам проявити свої приховані таланти. Інколи людина сама не знає, на що вона спроможна. У таких випробуваннях багато хто з нас відкрило для себе щось нове, те що робить нас кращими ніж учора.

Прикладом із повсякденного життя, може слугувати випадок із моїм знайомим Олегом. Хлопець усе життя боявся публіки, тому ніколи не брав участі у різних заходах. Але одного разу він переборов свій страх, і вийшов на велику сцену. З того часу, минуло 3 роки, але тепер Олег успішний актор театру, і до цього дня він радіє через те, що він переборов себе. Тому, це ще раз підтверджує те, що саме наші проблеми роблять нас кращими, звісно, якщо їх долати.

По-друге, наші проблеми наштовхують нас на корінні зміни в нашому житті. Іноді здається, що все, виходу немає. Але ми починаємо боротись, і якщо перемагаємо, то стаємо кращими, а якщо ні –то залишаємося на тій же сходинці. Але не можна перебувати на ній дуже довго. Якщо людина не прогресує, то вона починає фактично деградувати.

Отже, можна зробити висновок, усі критичні ситуації, що постають у нашому житті повинні долатися, звісно якщо ми, дійсно, цього хочемо. І долаючи кожну проблему, наближуємося до свого олімпу, який у кожного з нас різний.

4,8(48 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ