Виправити помилки в мовностилістичному вживанні іменників у реченнях. 1. „А мене вчора собака вкусила!ˮ – „Скажена, мабуть?ˮ – „Ні, нормальна. Чого б це я скажену за хвоста смикав!..ˮ 2. Я завжди перед грою змушую себе стримувати емоції, але з початком гри людина втрачає в якійсь степені контроль над емоціями – хочеться побачити успіхи якоїсь скромної тренерської роботи. 3. Лікар вимагав 200-гривневого хабара. 4. Я отримав престижну роботу завдяки знанням німецької. 5. Дякую вашій газеті за полеміки, які нечасті в інших газетах (З газет).
У мене нема багато вільного часу,адже я навчаюсь у школі, і намагаюсь старанно виконувати домашню роботу і також свої обов'язки. Тому свій вільний час я проводжу з користю.Моє улюблене заняття, це читання книг.Я люблю читати українську літературу а також зарубіжну.
Книга—це джерело знань,з її до ми стаємо розумнішими і розвиваємо свій інтелект.
Читання книг дає мені змогу розслабитись.Також я можу дізнатись багато життєвих ситуацій і історій .Я ніби проникаю у світ героїв і пізнаю їхнє життя.
За читанням книги час летить непомітно,тому інколи я можу читати декілька годин поспіль,але для мене це нестрашно,адже це моє улюблене заняття.
Я люблю книги. І проведення часу за книгою,на мою думку є найкращим варіантом зайняти себе чимось у вільний час.