М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
denjis
denjis
14.08.2021 12:55 •  Українська мова

Скласти діалог "Як змінити життя на краще"​

👇
Ответ:
AlinaWinter2015
AlinaWinter2015
14.08.2021

Про Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров'я (ХОФМЗ) 

Херсонський обласний Фонд милосердя та здоров'я – благодійна організація з нефіксованим членством, зареєстрована 19 січня 1989 року, перереєстрована 20 березня 2000 року.

Мета організації – правова, соціальна, медична, матеріальна до незахищеним верствам населення.

Місія – сприяти зміцненню почуття людської гідності у громадян України, надихати їх на активні відповідальні дії задля захисту прав людини, здійснення принципів верховенства права і демократії в Україні, розвитку філантропії.

Задля цього ХОФМЗ здійснює інформаційні та навчальні програми, надає безкоштовну правову, соціальну, медичну до , проводить кампанії громадського лобіювання та захисту прав людини, поширює власний досвід, досвід НУО України та інших країн, співпрацює з аналогічними українськими та зарубіжними організаціями.

Етичні принципи

У 2005 році ХОФМЗ приєднався до Декларації етичних основ діяльності ОГС України:

1. Демократичне управління та участь у процесі прийняття і впровадження рішень;

2. Відкритість та прозорість;

3. Відповідальність;

4. Співробітництво та рівноправне партнерство.

Наші гасла  

– Не дозволяй жодному з президентів псувати твоє єдине і неповторне життя.  

– Що б тобі не приснилося вночі, що б не напророкували астрологи в гороскопі, що б не пообіцяли політики, яких би депутатів не обрав електорат, яких би міністрів не призначив Президент – жити доведеться завтра, післязавтра і ще дуже довго. Подбай, щоб тобі не було нудно.  

– Якщо впродовж п'яти хвилин ти не отримуєш задоволення від життя – ти живеш неправильно, подумай, як змінити життя на краще.

Керівні органи: обласна конференція, правління на чолі з президентом. Управління поточною діяльністю здійснює виконавчий комітет на чолі з головою.

Президент – Алла Тютюнник,

Голова виконавчого комітету – Наталя Бімбірайте

Джерела фінансування

Кошти Фонду формуються за рахунок благодійних внесків колективів організацій, фірм та окремих громадян, спонсорської до у виконанні програм, пасивних доходів, доходів від основної діяльності, телемарафонів, грантів.

Матеріальні ресурси

15 комп'ютерів, 3 ноутбуки, 1 автомобіль (Ford Explorer), 1 сканер, 3 копіювальні апарати, меблі (17 столів, 9 шаф, 16 тумб, 11 навісних полиць, 1 диван, 1 холодильник, 30 стільців)

Медіа-ресурси

1.     Щотижнева газета “Вгору” (формат А-3, 32 сторінки, 1-32 та 16-17 сторінки кольорові, наклад 8,2 тисячі примірників, поширюється в Херсонській області).

2.     Веб-сайт газети “Вгору” www.vgoru.org  (кількість відвідувачів у 2008 році – майже 3,5 мільйони.

3.     Веб-сайт для громадських активістів та правозахисників UApravo www.uapravo.org (кількість відвідувачів у 2008 році – близько 40 000).

Персонал та волонтери

Оплачуваних працівників – 15.

Постійних волонтерів – 7

Волонтерів, що працювали в 2008 році в різних проектах з різною частотою та мірою участі – близько 400.

Річний бюджет

Бюджет ХОФМЗ у 2008 році склав 1'011'941,00 гривень. 

Проекти та програми ХОФМЗ у 2008 році 

Напрямок: “Права людини”

Громадська приймальня ХОФМЗ.

Керівник громадської приймальні – Наталя Козаренко

Починаючи з 1998 року, при ХОФМЗ працює громадська приймальня, яка надає малозабезпеченим мешканцям області безкоштовну інформаційну, правову, соціальну до .

У громадській приймальні в 2008 році працювали: 1 координатор, 2 юристи, 1 соціальний працівник, 1 консультант із соціальних питань.

Впродовж року фахівці громадської приймальні надали до 1069 малозабезпеченим мешканцям Херсонщини.

Види до :

-       консультацій – 833, в тому числі 19 письмових, 805 усних, 9 – по електронній пошті,

-       складання заяв (скарг) – 71,

-       складання документів для судових процесів – 80 (позовні заяви, клопотання, заперечення на позовні заяви, зразки позовних заяв, апеляційні та касаційні скарги,

-       складання заяв до Європейського суду – 10,

-       представлення інтересів клієнтів у судових процесах – 4, із них 3 суди виграні, 1 – в процесі,

-       супровід справ клієнтів, які самі захищали свої інтереси в судах – 62,

-       надання довідкової інформації – 30 клієнтів,

-       забезпечення правовою літературою – 27 (видання ХОФМЗ, УГСПЛ, ХПГ тощо),

-       медіація – 1,

-       перенаправлення справ до профільних фахівців – 2 (до Харківської правозахисної групи),

-       інші види до (акти огляду умов проживання клієнтів, поновлення документів тощо) – 12.

Разом із партнерами з Української Гельсінської спілки з прав людини та Харківської правозахисної групи фахівці громадської приймальні ХОФМЗ створили мережу громадських приймалень у 12 містах України і продовжують розробляти та вдосконалювати єдині стандарти консультування та надання правової до громадянам. 

 

4,4(67 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SashaUshanka
SashaUshanka
14.08.2021
Вихованим потрібно бути перш за все для себе. нікому не подобається, коли при тобі плямкають, блює, виробляють звуки з інших місць ... Завжди краще перебувати з людиною вихованим. Якщо ти вихований - тобі це до в особистому житті, і в трудовій. З тобою просто буде приємно спілкуватися стороннім людям.
Вихованим потрібно бути завжди і за будь-яких умов перш за все для себе. Це формує характер людини, закладається ще в дитинстві і потім допомагає людині визначити своє місце в суспільстві і коло свого спілкування, свій ареал. У колективі з вихованим людиною будуть більше спілкуватися, він буде користуватися більшою популярністю, до нього будуть випробовувати більший інтерес, ніж до вихованої особистості. Як правило, ввічливі, ввічливі, тактовні люди отримують від життя більше.Хто такий вихована людина? Це людина з високими моральними цінностями, який вміє завжди тримати себе в руках у різних життєвих ситуаціях, не дозволяє собі зриватися і тому комунікабельний і приємний для суспільства. Вихованим треба бути і в спілкуванні, і до прийняття їжі. І з людьми старшого покоління, і з дітьми.
4,5(10 оценок)
Ответ:
Ольга12919
Ольга12919
14.08.2021
Роль української мови в житті суспільства

Україна - спільний дім для представників багатьох націй. Статистика свідчить, що мов, якими розмовляє більше тисячі осіб, в Україні налічується аж сорок три, а загальна кількість мов, якими розмовляють громадяни України - біля ста тридцяти. Найбільш розповсюдженими мовами в України є українська та російська. В окремих регіонах активно вживаються молдовська, румунська, гагаузька, кримськотатарська, болгарська, угорська, польська, циганська, дві єврейські мови - ідиш та іврит. Тобто, Україна - дуже багатонаціональна і багатомовна держава, тому плутати поняття "народ" і "нація" некоректно. Якою б мовою не розмовляла людина, що живе в Україні, вона є часткою українського народу, членом українського суспільства.

Державна мова в Україні - українська. Ця мова є обов'язковою для вживання у державних установах, нею написані закони. Не для всіх громадян нашої держави українська мова є рідною або основною. Мільйони людей в Україні є двомовними або полімовними, тобто знають кілька мов. Це цілком природно у країні, де живуть представники багатьох націй, які розмовляють багатьма мовами. Тому українська мова об'єднує народ і певною мірою служить мовою міжнаціонального спілкування. Володіння українською мовою є обов'язковим для людей, що працюють в деяких галузях або на певних посадах, наприклад, у органах влади, поліції, в медицині, освіті, тощо. Це також цілком зрозуміло.  

Тому вивчати державну мову необхідно, хоча б тому, що ми живемо в Україні, а ще тому що чим більше мов знає людина, тим краще.   
4,4(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ