Напишіть 1)Пояснити значення фразеологізміів 2)Вказати займенники та їх розряди 3)З одним фразеологізмом скласти речення Фразеологізми: володіти собою, сам собі голова, хай мене нас ся чаша
Ось і закінчилася золота осінь, на зміну якій прийшла зима. Наш вчитель з праці запропонував кожному учневі зробити шпаківню і повісити її у своєму дворі. Повернуться птахи з вирію, а їх вже буде чекати затишна шпаківня. Всю зиму ми готувалися зустрічати птахів: виготовляли шпаківні різної форми і розмірів, використовуючи різні матеріали. Я вирішив зробити дерев'яну шпаківню. Для її виготовлення я взяв дошки, цвяхи, столярний клей, лінійку з олівцем, ножівку, молоток і фарбу. І робота закипіла! Два місяці я працював над своїм шедевром на уроках праці. Моя шпаківня вийшла невелика, але затишна і яскрава. В кінці зими ми з татом повісили її на старої акації. Тепер, коли я йду в школу, я бачу як в кожному дворі красуються шпаківні, зроблені учнями нашого класу. Вчитель праці запропонував нам подбати про тих птахів, які залишаються зимувати з нами. Тепер ми почали робити годівниці, щоб порадувати наших крилатих друзів пшоном, насінням і хлібними крихтами.
1)Перерви дуже короткі, тому старші класи не встигають пообідати. Пропоную зробити велику перерву як у європейських школах спеціально для ланчу.2)Кожна людина це індивідуальність. Кожен має свій смак. Людина почуває себе вільно у тому одязі який їй подобається. Пропоную не купувати шкільну форму а ходити як учні в європі. Ходити у вільному одязі.3)Не думаю що хімія знадобиться журналісту, або алгебра- майбутній співачці. Пропоную вільне відвідування предметів за їхньою потребністю у майбутньому житі.4) Люди поділяються на сов і жайворонків. Совам дуже важно рано прокинутися а якщо вони будуть писати контрольну чи самостійну роботу на перших уроках напишуть її гірше чим на 3 уроці. Пропоную підкласти школу під розпорядок життєвого циклу людини.5) У школі задають дуже багато домашнього завдання і тому у дітей майже не залишається часу на своє хоббі, улюблену справу. Пропоную звільнити дітей від деяких уроків які не знодобляться у майбутньому.