ответ:1.дорогобузька ікона богородиці. виявлена у 80-х роках 20 століття в церкві успіння богородиці в селі дорогобуж на рівненщині.2.успенський сбор у володимирі.зудованоза ініціативи князя мстислава зяславовича батька романа мстиславовича.3.архангел михаїл в церкві святої великомучениці параскеви вдаляві.4.святий іоан златоуст. мініатюра з перемишльського архієрейького служебника . між 1220і 1225р.5.
церва пантелиймона в селі шевчнковевоблизу сучасного галича.була збудованаблизько 1200р.6.вежа в стовпі нині польща . спордження стовпівської вежі припадає 40-ві роки 13 ст. ,коли холм розбудовував князьданило романович.
Объяснение:
Як добре неспішно прогулюватися вулицею та відчувати, як на обличчя падають ніжні сніжинки! Вони повільно падають на землю, перетворюючись на справжній сніг. Наступаєш на нього та чуєш приємний хруст. І відразу розумієш — прийшла зима.Зима — найхолодніша пора року. Уявіть, йдеш стежкою і відчуваєш, як у тебе ніжно щипає обличчя від морозу. А на вікнах будинків з’являються химерні візерунки.
Біле покривало снігу, снігові шапки на деревах, іскристі бурульки на дахах виглядають просто фантастично. Тож не дивно, що споглядання краси навколо створює піднесений настрій. На душі стає тепло, хочеться веселитися. З’являється бажання зліпити снігову бабу чи сніговика, які будуть радувати всіх перехожих.
Сніжинки падають так красиво, що навіть серце завмирає. Відчуваєш себе, наче у казці. Здається, ось-ось почнеться щось чарівне.
Гарно навколо, чудово! Не дарма зиму називають дивовижною порою року!
Объяснение:
надеюсь
Софіївський собор милував, і завжди милуватиме око людини.
Окрасою Києва є Золоті Ворота, Києво-Печерська Лавра та багато інших архітектурних пам'яток.