Визначте загадане слово за фразеологізмами, запишіть їх: «він у голові легковажних людей; його радять шукати в полі; на нього гроші і слова, якщо не цінують їх; він свистить у кишенях
Україна схожа на волошкове поле. Вона здається мені ніжною і тендітною, але водночас і дуже сильною. Серця справжніх патріотів хвилювали жовто- блакитні прапори героїчного Майдану. І все-таки сила народу в його єдності, згуртованості та відданості своїй Батьківщині. Ні в кого вже немає сумнівів, хто вони- « Небесна Сотня». Яка справді «душу й тіло положила за нашу свободу». Це ті, хто віддали життя за кожного з нас. З цими смертями «Слава Україні! Героям Слава!» перестало бути просто вітанням. І нехай буде за що казати «Слава Нації!». І нехай не буде кому вслід кричати «Смерть ворогам!»
Усна народна творчість має велике значення у житті народу як у минулому, так і в наш час. Адже недарма в одному з українських прислів'їв говориться: "Пісня ні в добру, ні в злу годину не покидає людину". Вона полегшує працю, виражає і радісні, і важкі настрої, розважає в горі, веселить під час відпочинку, навчає любити батьківщину, бути їй вірним, відданим. Величезне значення має усна народна творчість також і для розвитку науки, літератури, мистецтва. У спадщину ми дістали величезну кількість пісень, дум, балад, казок, створених багатьма поколіннями наших предків, і зобов'язані берегти усну народну творчість як найдорожчий скарб народу, вивчати, знати її та збагачувати новими перлинами.