ответ: Хтось стиха завів пісню. Її звуки, торкаючись мого вуха,лягали перед очима фарбами, малюючи цілі образи. Розташувавшись круг вогню, чумаки ждуть вечері. Нікому й на думку не спадає, що лихо близько. Розбійники, обідрані й голодні, зачаїлись у нетрах, вичікуючи слушного для нападу часу.
Ось, накинулись на чумаків здобичники, вимахуючи ножами й булавами. У глухому степовому байраці зчинився бій.
Брязкіт зброї, крики, стогін, прокльони - усе зіллялося в один несказанний галас. Міцно стоїть купка завзятих чумаків, наважившись боротися до краю. Ринули вони лавою на розбишак, несучи їм жах і погибель. Кинулися розбійники навтьоки, підставляючи списи під чумацьке дрюччя.
Ось як мовиться це в чумацькій пісні: "А їх аж сорок і чотири, нас десятьох не побили"
Вроде все правильно)
Объяснение:
Объяснение:
1 На тверду і м’яку групи прикметники поділяються залежно від того, на який приголосний – твердий чи м’який – закінчується основа слова;
2 До м’якої групи належать прикметники: вечірній, ближній, пізній, синій;
3 Визначте, у якому рядку всі прикметники належать до твердої групи: білявий, сліпий, активний, круглолиций.
4 У якому рядку допущено помилку у вживанні відмінкових форм прикметників: круглолиціх, солов’їною, Надіїного;
5 Паралельні закінчення прикметники мають у таких відмінках: місцевому однини;
6 Укажіть правильне твердження:
Виберіть одну відповідь: До твердої групи належать прикметники, основа яких у називному відмінку однини закінчується на твердий приголосний.
Історія розкриває нам цілий величезний світ подій, повчальних історій, історичних особистостей і доль. Вивчати звичаї, звичаї, порядки різних культур захоплююче цікаво. Адже сучасна історія формується саме на подіях минулого, сучасні традиції сягають своїм корінням у історичний досвід. Примітно, що є традиції, які змінилися згодом дуже сильно, інші майже залишилися незмінними. Вивчаючи історію людина отримує неймовірний досвід того, як трансформувалися в часі всі людські прояви. Взяти до прикладу, зброю. У стародавньому світі це були камені і полки. Поступово з’являються лук і стріли. Потім з’являються ножі та інші види холодної зброї. Потім вогнепальну, ядерне і так далі. Яка б ще наука, крім історії змогла б поділитися, крім історії? Або історія жіночого і чоловічого національного костюма, історія моди. На мій погляд, головна нелюбов багатьох школярів до цього предмету пояснюється вузькістю сприйняття історії тільки рамками шкільної дисципліни. Якби вони проявили допитливість і відкрили для себе історію рідного краю чи історичні персоналії полководців, політичних діячів, великих жінок, приголомшливих художників, то вони б мали можливість поглянути на цю дисципліну під іншим кутом. Вони б неодмінно закохалися в історію. Якби так само чинили дорослі, можливо, наша країна була б зараз успішніше і займала б більш значуще становище на світовій арені.