М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
inybax
inybax
22.02.2021 16:29 •  Українська мова

ЛАСТІВ'ЯЧЕ ГНІЗДО (1)У нашому будинку, саме над моїм вікном, ластівки звили собі гніздо. (2)По крихітці носили вони у дзьобах мокру глину. (3) Потім я бачив іх задумливі палеві голівки, ерібночорні оченята. (4) Ластівки зігрівали гніздо, не залишаючи його ні на мить. (6)Та одного разу трапилося не сподіване. (7) Замість ластівки я угледів у гнізді горобця. (8)Bін витріщив свої жовті очі, настовбурчившись увесь. (9)Непроханий гість був незворушний і гордий. (10)Ластівки злетілися сюди з усіх дворів, кружляли, кричали, плакали. (11)Вони підлітали до гнізда і знову відлітали геть. (12)1 почалося щось неймовірне. (13)Ластівки прелітали з мокрою глиною у дзьобах і закладали вихід із гнізда. (14) Мабуть, вони вирішили ув'язнити горобця. (15)Така була росплата. Виконайте завдання до тексту Т Укажіть номери речень, 1. ускладнених дієприслівниковим зворотом; 2. в яких є орфографічні помилки. Поясніть орфограми; 3. в яких є дієприкметник; 4. в яких є уточнювальні члени речення; 5. в яких є однорідні члени речення; 6. в яких є вставні слова; 7. в яких є складений іменний присудок, 8. в яких підметом виступає неозначений займенник; 9. в яких є складений дієслівний присудок; 10 в яких дієслово «бути» виступає в ролі повнозначного слова і виконує роль присудка. 1.Зробіть синтаксичний розбір речення, вкажіть частини мови й дайте характеристику реченню. Замість ластівки я угледів у гнізді горобця. Мабуть, вони вирішили ув'язнити горобця.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Morkovka911
Morkovka911
22.02.2021
Як дитина відчуває себе серед людей-однолітків? Цікаве питання, точної відповіді на яке не знайти. Все залежить від певної дитини, її характеру, поведінки в суспільстві та наявності зв'язку з однолітками. Деякі, досить сором'язливі чи просто замкнені у собі діти, дуже важко переживають спілкування з однолітками чи навіть з людьми у цілому. Їм важко знайти спільну тему для розмов, відчувають невпевненість і дискомфорт в присутності інших, багато часу проводять насамоті чи займаючись улюбленою справою. Такі люди неговіркі. А деякі навпаки не можуть жити без суспільної уваги, без галасних балачок та компаній друзів. Вони активні в бесіді, жартують чи просто яскраво виражають власну думку. Такі люди люблять бути серед однолітків і ведуть себе разом з ними впевнено и спокійно, не думаючи про свої наступні слова і реакцію збоку співрозмовників на них.
Отже, на мою думку, це питання не має однозначної відповіді, бо відповідь є для кожної особи унікальною.
4,4(92 оценок)
Ответ:
Yakov10
Yakov10
22.02.2021

   Мурах називають "санітарами" лісу не дарма. П'яти мурашників на гектар лісу достатньо, щоб захистити дерева від комах-шкідників. Немає такої комахи, яка була б в змозі протистояти численним загонам цих найсильніших істот. Адже мураха здатна утримувати вниз головою вантаж масою 500 мг.
   Для людини 500 мг - це маса медичної таблетки, в той час як для мурашки вона в 100 разів перевищує власну масу. Тепер уявіть таку картину, мураха знаходиться вниз головою на абсолютно гладкій поверхні і тримає в своїх щелепах такий тягар! Це все одно що поставити перед людиною завдання залізти на стелю і спробувати в положенні вниз головою утримати в зубах вантаж масою 8000 кілограм!
   Крім того, вони підуть на все, заради своєї численної родини. Наприклад, мурашки, уражені смертоносною хворобою, покидають свої гнізда і йдуть вмирати на самоті.

4,4(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ