До іть Потрібен Аргумент і приклад негативного впливу стереотипів в українській літературі. Будь ласка дуже потрібно... Я перший аргумент і приклад написав мені потрібно ще другий з літератури. Тільки НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ СТЕРЕОТИПУ
Я бачив як кухар варить супСпочатку кухар чистить і миє овочі: морква , цибуля , картопля . Потім він бере в руки ніж - і починається чарівне перевтілення : морква ріжеться тонкою соломкою , картоплю - кубиками , а цибулю дуже дрібними шматочками нарізається . і ніж в його руках рухається швидко - швидко , не встигнеш озирнутися - і все готово! Він готував не на м'ясному бульйоні , а на овочевому . Для цього кухар закип'ятив воду в каструлі. Зажог газ , каструлю з водою - на грубку . Потім він перейшов до пасеруванні лука.У розігріту сковороду з топленим вершковим маслом кухар висипав цибулю. У той час як лук набуває рум'яний вид , він колов грецькi горіхи і вибирав ядерця в миску. Ура! Лук став золотистим і чудово пахне. Додав кухар в сковороду з цибулею індійську спецію - калінджі , моркву і горіхи і продовжував обсмажувати все разом , періодично перемішуючи , щоб не пригорає . \ Рис вже промитий, перебраний і відкинутий в друшляк , щоб стекла зайва вода. Як тільки морква підрум'яниться , рис зсипається в сковороду і перемішується з овочами. Ось кухар додає ще трохи топленого масла , щоб рис не пригорає .У той час як обсмажується рис , кухар кидає нарізану картоплю в каструлю з закипілої водою. Через хвилину туди ж відправляється вміст сковороди . Аромат в кухні приголомшливий! Перед самим закінченням варіння кухар кидає в суп запашний перець горошком і пару лаврових листочків . Повар- чарівник дрібно ріже петрушку і розкладає її по тарілках. Через кілька хвилин можна їсти.
Які вчинки ми вважаємо героїчними? Наприклад, хтось, ризикуючи загинути самому, рятує людину, що впала у воду або опинилася у палаючому домі. Хтось захищає інших людей від нападників, ризикуючи власним життям. Мабуть, це і є головною ознакою подвигу: людина робить героїчний вчинок, незважаючи на ризик для себе.
А ще буває так, що саме життя перетворюється на подвиг. Ми всі знаємо людей, які присвятили все своє життя служінню людям. Знаменита Мати Тереза - одна з тисяч таких людей. Наприклад, коли у минулому дослідники, щоб знайти б вилікувати хворобу, випробовували ліки на собі, вони були героями. Я так вважаю.
Він готував не на м'ясному бульйоні , а на овочевому . Для цього кухар закип'ятив воду в каструлі. Зажог газ , каструлю з водою - на грубку . Потім він перейшов до пасеруванні лука.У розігріту сковороду з топленим вершковим маслом кухар висипав цибулю. У той час як лук набуває рум'яний вид , він колов грецькi горіхи і вибирав ядерця в миску.
Ура! Лук став золотистим і чудово пахне. Додав кухар в сковороду з цибулею індійську спецію - калінджі , моркву і горіхи і продовжував обсмажувати все разом , періодично перемішуючи , щоб не пригорає .
\ Рис вже промитий, перебраний і відкинутий в друшляк , щоб стекла зайва вода. Як тільки морква підрум'яниться , рис зсипається в сковороду і перемішується з овочами. Ось кухар додає ще трохи топленого масла , щоб рис не пригорає .У той час як обсмажується рис , кухар кидає нарізану картоплю в каструлю з закипілої водою. Через хвилину туди ж відправляється вміст сковороди . Аромат в кухні приголомшливий! Перед самим закінченням варіння кухар кидає в суп запашний перець горошком і пару лаврових листочків . Повар- чарівник дрібно ріже петрушку і розкладає її по тарілках. Через кілька хвилин можна їсти.