М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LoVE3223
LoVE3223
29.11.2022 07:35 •  Українська мова

3. Прочитайте речення і перепишіть, розкриваючи дужки. Усно поясніть правопис прийменників. 1.Тече вода (3)під явора яром на долину (Т.Шевченко). 2.Блаженний муж на лукаву не ступає раду, І не стане (на)путь злого, і (3) лютим не сяде (Т.Шевченко). 3. Із(за) лісу, з(за) туману місяць випливає (Т.Шевченко). 4.Душа летить (в) дитинство, як (у) вирій, бо їй (на)світі тепло тільки там (Л.Костенко). 5.€ розгадка щастя (8) кожному зелі (П.Скунець). 6. Живе лиш той, хто не живе (для себе, хто (для других виборює життя (В.Симоненко).​

👇
Ответ:
AngryStraus
AngryStraus
29.11.2022

Тече вода з-під явора яром на долину (Т.Шевченко). 2.Блаженний муж на лукаву не ступає раду, І не стане на путь злого, і з лютим не сяде (Т.Шевченко). 3. Із-за лісу, з-за туману місяць випливає (Т.Шевченко). 4.Душа летить в дитинство, як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там (Л.Костенко). 5.Є розгадка щастя в кожному зелі (П.Скунець). 6. Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В.Симоненко).​

Объяснение:

4,5(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
valeria204567
valeria204567
29.11.2022

Объяснение:

1. Ось такий і є вересень: удень надій­ний, уночі тривожний (М. Стельмах). 2. Замолоду нас вабить і збу­джує нашу уяву все грандіозне: великі ріки, великі дерева, пишні суцвіття, а потім ми починаємо помічати маленькі квіточки, тра­винки й листочки (Ю. Мушкетик). 3. У щастя людського два рів­них є крила: троянди й виноград, красиве і корисне (М. Рильський). 4. Наближення зими в усьому серце чує: і в шелесті листків, і в ві­трі, і в стежках (В. Сосюра). 5. Жито, пшениця й овес — усе разом поспіло (І. Нечуй-Левицький). 6. Тут усе скрегоче: птахи і комахи, всю ніч, не замовкаючи й на мить (Л. Дмитерко). 7. У нашому са­ду була розкішна флора: кропива й ревень, жоржини й любисток (За Л. Костенко).

4,7(58 оценок)
Ответ:
Ghhgfgh
Ghhgfgh
29.11.2022

rock-музика 18 (33,33%)pop-музика 4 (7,41%)pop-rock 4 (7,41%)jazz, blues 6 (11,11%)етно-музика 4 (7,41%)клубна музика 8 (14,81%)класична музика 2 (3,7%)свій варіант 8 (14,81%).

цікавим є той факт, що люди найбільше слухають рок-музику. а щодо “своїх варіантів” іноді можна було почути таке-е-е!

власне, вуха наших українців пристосовані до: техно,трансу, хаусу, драмнбейсу, а також тріп-хопу та інді-року. деяких вражала музика таких стилів, як електро-свінг, нью-джаз, фанк. старий добрий рок-н-ролл слухає добряча кількість людей, полюбляє молодь і r& b. сильна половина у “своєму варіанті ” написала – реп, шансон, а деякі – панк, поп-панк. вражають такі відповіді, як “неокласика” та “духовна українська музика”.

що не кажи, але молодь україни справді багатогранна і цікава для досліджень. ну що ж, у кожного свій стиль у навушниках плеєра. кожен віддає перевагу своїй музиці, улюбленим гуртам, виконавцям-інструменталістам чи співакам. всі ми різні, та нас об’єднує та велика сила мистецтва, що дає наснаги та натхнення будь-якому митцю, це – її величність музика.

4,6(75 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ