На мою думку, щастям можна вважати задоволення від життя, а також наявність важливих для людини цінностей.
Для молодих людей щастя спочатку більше має майновий характер. Їм важливо мати будинок, машину, статусні речі. Тоді людина думає, що вона щаслива, але з роками стає ясно, що це все не так вже й важливо. Щастя в дітях, їхньому здоров’ї, ставленні до батьків.
Кожна людина може робити свій день щасливим, попри всі труднощі на даному етапі життя. Щастя прокидатися і бачити цей світ очима, відчувати його. Щастя зустрічати світанок і захід. Людина воістину стає щасливою, коли вона знаходить гармонію в душі й тілі. І мова тут не йде про ідеальні пропорції. Щастя — у нас в голові й серці. Часто можна гати, як нещасні люди, які, на вигляд, мають «все» і як щасливі ті, у яких так мало всього є. Але у них є гармонія.
Знайти щастя можна всюди: в співі птахів, у зоряному небі, в книзі, яку щойно прочитав. Головне, зупинитися і замислитися, чому ти нужденний та нещасний. Поставити собі питання, що я можу, ось прямо зараз зробити, щоб бути щасливим. Можливо, тобі потрібна лише чашка гарячої кави… Або твоє щастя — це чеснота. Кожен повинен знайти своє щастя у себе в душі.
Объяснение:
- Наполеон.Серед істориків існує думка, що у молодості Бонапарт був ізгоєм та білою вороною. Проте з часом він зміг не піддатися обставинам та вибитись у лідери.
- Олесь з твору "Дивак" Гр. Тютюника. Олесь був особливим. Він мав свій погляд на світ, проте його не розуміли навіть вчителі. Через таке ставлення оточення Олесь потерпав, він не зміг подолати своїх ровесників та довести свою винятковість. Проте, не кожній людині необхідне визнання.
- Чіпка з твору П. Мирного "Хіба ревуть воли" Хлопець був інакшим, проте він не зумів протистояти, перетворившись на злодія та позбувся усяких моральних норм.