М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аня1ove
Аня1ove
11.03.2021 13:53 •  Українська мова

Я вас умоляю сделайте это ​


Я вас умоляю сделайте это ​

👇
Ответ:
RaidFrame
RaidFrame
11.03.2021

 Україна у 3000 році, на мою думку, буде надзвичайно технологічною країною з масою інноваційних технологій. Буде розроблено багато ів лікування хвороб лазерним, хірургічними . Такі поняття як: Інтернет, файли, додатки та монітор увійдуть у перелік звичних слів навіть для людей похилого віку. Транспортні засоби стануть з функцією "Еко", що у свою чергу зробить планету чистішою. Роботи і штучний інтелект стануть достатнью розвинутими, щоби підтримувати зв'язок і допомагати людям з обмеженними можливостями. Також будинки стануть набагато практичнішими і безпечнішими до впливу зовнішніх чинників.

4,8(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
erkinsultanov
erkinsultanov
11.03.2021
Калина — символ України. Як багато пишуть поети про цей символ. Навесні і восени калина завсім різна.На весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними плодами. Цвіте калина білими суцвіттями. Милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. За літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . Тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. Так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. Восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. Ягідки калини кислі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. Можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
4,6(71 оценок)
Ответ:
antochakakaka
antochakakaka
11.03.2021
   Довкілля — наше природне оточення. Від забруднення воно страждає і хворіє: погіршуються умови життя рослин, тварин і самої людини. Щоб вижити, люди повинні зберегти природу Землі.
   Про охорону природи дбає наша держава - Україна. Заводи і фабрики переобладнують так, щоб вони не забруднювали повітря, воду і ґрунт.
   Для збереження куточків незайманої природи створено заповідники. Там заборонено вирубувати дерева, кущі, збирати й витоптувати трав'янисті рослини. Не дозволяється полювати на звірів, птахів, ловити рибу, метеликів, інших тварин.
   У заповідниках охороняють рослини і тварин, яких у природі залишилося дуже мало, їх називають рідкісними, або зникаючими. Усі вони занесені до Червоної книги України.
   Пам'ятай! Дбати про природу повинна не тільки держава, а й кожна людина.
4,6(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ