ответ: 1. А
2. В
3. прочитана - дієприкметник
4. В
5. Б
6. Б
1. іменник, прикметник, числівник, займенник, дієсловоприйменник, сполучниквигук1. поміж, де у кого, абияк, рік у рік, найгірший, казна з ким, з-під лоба, чотирма, до речі, будь ласка.
2. Тільки (прислівник) дружба (іменник) робить (дієслово) людину (іменник) по-справжньому (прислівник) щасливою (прикметник). Дуже (прислівник) важливо (прислівник), якщо (сполучник) в (прийменник) горі (іменник) є (дієслово) той (займенник), хто (займенник) підтримає (дієслово).
Людина - наймудріша істота з-поміж усіх на Землі. Саме їй даровано здатність мислити, а отже жити, а не існувати. На жаль, людство сьогодні нічого не цінує, відверто нехтуючи настільки щедрим дарунком. Завтрашній день є неймовірно непередбачуваним, оскільки всі живуть сьогоденням. Про майбутнє думають лише мудрі люди, котрим важлива доля інших.
А -4
Б -3
В -2
Г -1
Объяснение:
Ява Рень та Павлуша — вони хотіли побудувати метро під свинарником та стати тереадорами першими у селі тому що бачили по телевізору як це "круто" тому і Тереодори з Васюківки.
Клим Миколайович — провалився у люк та попав до ТТБ тобто таємне товариство боягузів і потім переміг прибульців які схожі на велетенськіх синіх жаб тому — Таємне товариство боягузів.
Митько та Сергій — їм від вчительці по біології дали завдання та і усьому класу дали завдання на літо зібрати гербарій. Так от вони поїхали до бабусі у село та їм хлопець сказав що у їхньому озері живе чудовисько. Вони вирішили прослідкувати біля озера. На ранок вони побачили велетенські сліди. Та зраділи що відкрили нову тварину і назвали її Митькозавр. Та потім з'ясувалося що то був не Монстир, а просто намальовані сліди хлопцем що їм про "чудовисько " розповів тому і — Митькозавр з Юрківки.
Безумовно, безперечно, без сумніву, дійсно, звичайно, правда, певна річ, здається, певно, мабуть, видно, може, може бути, очевидно тощо, на радість, на щастя, на жаль, як на біду, як навмисне, на сором, дивна річ тощо, по-перше, по-друге, нарешті, зрештою, інакше кажучи, наприклад, проте, однак, навпаки, отже, таким чином, значить, виходить тощо, словом, правду кажучи, сказати правду, до речі, признатися по правді, ніде правди діти, грубо кажуче тощо, з погляду, на думку, за повідомленням, як кажуть, каже, мовляв, як відомо, як указано, по-твоєму, по-моєму, по-вашому тощо, знаєте, вірите, уявіть собі, зверніть увагу, зрозумійте тощо.