М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Nemp2
Nemp2
08.04.2022 08:37 •  Українська мова

Власне висловленя на тему " Українська мова". Треба перший приклад (бажано з літератури) і другий (з історії) Теза: Українська мова - одна з красивіших мов світу і душа українського народу.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Diana6079
Diana6079
08.04.2022

Є багато різних професій, наприклад: лікар, пожежник, вчитель та багато інших. Але треба спитати самого себе "Ким хочу стати я?". Зараз я у дев'ятому класі, і мені найбільше мені подобається професія програміст. У наш цифровий вік, де вплив комп’ютерів на наше життя стає дедалі більше, така професія, я впевнений, буде хорошим вибором. Тим більше, проводити час за комп’ютером, розбираючись з різними програмами або просто граючи в ігри, я дуже люблю. При виборі цієї професії я також враховую те, що програмісти досить багато заробляють. Якщо створити популярний проект або програму, то можна стати мільйонером або навіть мільярдером, як їм став, наприклад, американський програміст Марк Цукерберг, заснувавши соціальну мережу «Фейсбук». Моя мрія — навчитися писати програми та ігри для смартфонів. Ще одна моя мрія — створити якийсь популярний сайт, адже, знаючи програмування, я легко зможу це зробити.

4,7(2 оценок)
Ответ:
kolody71p0aje8
kolody71p0aje8
08.04.2022
1. орбіти літа дописав листок і ліг на стежку, що прямує в осінь. ( листок - підмет; дописав, ліг - присудки; що - підмет; прямує - присудок) ( і поєднує однорідні присудки). 2. хтось бабине літо розвісив на ґанку, і посаг для осені тче.( хтось - підмет; розвісив - присудок; тче - присудок) ( і поєднує частини складносурядного речення). 3. осіння пошта вчора принесла осінній лист, що ходить без конверта. ( пошта - підмет; принесла - присудок; що - підмет; ходить - присудок). 4. засипають поля, облітає гілля, і про жовтому листі їде осінь в багровім намиста. ( поля - підмет; засипають - присудок; гілля - підмет; облітає - присудок; осінь - підмет; їде - присудок) ( і поєднує частини складносурядного речення). 5. а листя ніжно падало в траву, шукало там і затишку, й спочинку. ( листя - підмет, падало, шукало - присудки) ( і поєднує однорідні додатки).
4,6(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ