М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
buslabik1
buslabik1
22.12.2021 02:17 •  Українська мова

5. Згадайте, які слова називаємо антонімами. Заповніть пропуски потрібними за змістом словами й запишіть утворені вислови в зошит. 1. Хто вчиться змолоду, не знає голоду. Сумний грудень і в свято, і в . Знаєш - каже, не знаєш - ... .

2. На чорній землі ... хліб родить. Скупий складає, а ... споживає.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nastia295
nastia295
22.12.2021
Як відомо, історія не любить слова "якби". Історики говорять так: "Це було, воно стало причиною того, що...".
Але порушимо це правило й спробуємо уявити, що могло б статися з нашим народом, якби не було Запорозької Січі. Очевидно, тоді б зовсім не стало України, не стало б українського народу, як не стало на землі багатьох племен і народів, їх розтерзали вороги, розтоптала жорстока дійсність.
Наш народ існує, тому що його оборонили й відстояли мужні лицарі Запорожжя. Наперекір усім обставинам вони вибороли нам право жити на своїй землі і бути українцями.
І як буває прикро, що ми чуємо про воєнне мистецтво римських легіонерів і не маємо уявлення про ратну майстерність запорожців. Знаємо про подвиги Ганнібала і не знаємо про подвиги Самійла Кішки, Петра Сагайдачного чи Івана Сірка. Захоплюємося подвигом спартанців біля Фермопілів і не знаємо про подвиг козаків під Берестечком...
Історією треба не просто цікавитись, її треба досконало знати. Бо історія — не просто минуле народу, це його жива душа. Ось чому той, хто не знає історії, ніколи не зрозуміє свого народу.
4,6(28 оценок)
Ответ:
malinka151
malinka151
22.12.2021
Як часто нам не вдається знайти спільну мову з нашими дідусями й бабусями. Їхній життєвий досвід найчастіше здається нам застарілим, тому ми хочемо все робити самі. Якось ми з дідусем робились об заклад, чий час цікавіше. Він говорив, що вони будували нову країну, боролися за свої ідеали, а ми тепер нічим не цікавимося, крім себе й комп’ютера. А я доводив, що тепер набагато більше можливостей, а місце для боротьби й у наш «байдужний» століття найдеться. От брат мій, наприклад, на площі в мітингу брав участь, щоб проїзд студентам дешевше зробили. Так вони ж добились свого! Виходить, і ми боремося!

Дідусь тільки посміювався над моєю запальністю. А я раптом зрозумів, чому його час здається йому кращим. Тоді він був молодим і був щасливий, у нього все було спереду, він був сильним і не замислювався про багатьох сумних речах, про які змушений думати тепер. Тоді я вирішив припинити нашу дурну суперечку й запропонував дідусеві партію в шахи. За цією грою дід завжди забуває про вік і молодіє на очах. А мені так приємно подарувати моєму дідусеві хоч кілька хвилин молодості!
4,7(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ