М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

текст. Визначте те. 365. 1. Прочитайте. Доведіть, що поданс висловлювання му, мікротеми. На Семена У літописі згадується, що саме на Семена були пострижини князя Всево- лода. Його вперше посадовили на коня, і він поїхав до церкви, де сам спис коп постриг його, тим самим прийнявши у військове братство. Цей обряд понад сім століть зберігався на нашій землі. У козацькі часи постриження підлітка, що ставав братчиком, було великим родинним святом. На Семена відлітали у вирій ластівки, меншало горобців. За легендою, роз- бишаки-горобці, що завдавали стільки шкоди посівам, звітували перед святим Семеном — опікуном вогню, птаства і погоди. Побачивши цього дня зграйку горобців, люди казали: «На сповідь полетіли». Святий Семен вислуховував усіх пташок і ділив їх на дві групи. Тих, що провинилися, відганяв геть, і летіли вони низенько над землею. Дівчата, ворожачи, намагались упіймати таких горобчиків. І коли котрась із них ще до Нового року виходила заміж, то про неї казали: «Певно, на Семе- на горобця спіймала» (М. Кучеренко). 2. Випишіть тематичні речення й підкресліть у них тематичні слова. 92

👇
Открыть все ответы
Ответ:
с1413а
с1413а
16.05.2021

Соснове - прикметник, означення; гілля - іменник, підмет; пошпигувало - дієслово, присудок; голками - іменник, додаток; в - прийменник, щоки - іменник, обставина; й - сполучник, крізь - прийменник, одяг - іменник, додаток; чіпляло - дієслово, присудок; вологу - прикметник, означення; лоскотну - прикметник, означення; павутину - іменник, додаток; на - прийменник, лоб - іменник, обставина; на - прийменник, вуха - іменник, обставина; на - прийменник, щоки - іменник, обставина; а - сполучник, плечі - іменник, додаток; холодила - дієслово, присудок; роса - іменник, підмет. (Складносурядне речення з протиставним сполучником а, розповідне, неокличне; І речення двоскладове, поширене, повне, неускладнене; ІІ речення двоскладне, поширене, повне, неускладнене) Так як речення складносурядне, то обидві частини рівноправні, а отже, не має головної і підрядної частини.

Объяснение:

-

4,5(9 оценок)
Ответ:
bektursun
bektursun
16.05.2021

Люди цінують один одного за розум та силу.Зовні людина може бути дуже гарна. А як до справи ,то нічого не знає і не вміє. Таку людину не можна назвати гарною, тому що краса без розуму нічого не варто. Необхідна ще і внутрішня краса:розум та сила.Тільки вони роблять людину дійсно гарною. А для того щоб бути розумним ,треба багато працювати,читати, слухати поради  досвідчених людей. Я погоджуюсь з цим прислів`ям:" Сила та розум-краса людини». Адже саме розум та сила допомагають   нам у житті  та роблять нас по справжньому красивими.

4,6(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ