М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Manya081505
Manya081505
09.08.2021 04:47 •  Українська мова

.(Доберіть прислівники синоніми до: опинитись просто неба, намокнути до останьої нитки, кинутись з усіх ніг, немати кінця-краю, йти як не своїми ногами, спати без задніх ніг, жити на широку ногу).

👇
Показать ответ
Ответ:
Кек11111111118
Кек11111111118
09.08.2021

Опинитись просто неба- опинитись без даху над головою,намокнути до останьої нитки- дуже-дуже сильно намокнути,кинутись з усіх ніг- швидко побігти,немати кінця-краю- дуже широко, йти як не своїми ногами- перелякано йти, спати без задніх ніг- міцно спати, жити на широку ногу- багато жити.

//
4,6(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anadtadiamoroso
anadtadiamoroso
09.08.2021

Твір розповідного характеру в художньому стилі про виконання улюбленої справи:

Я дуже люблю готувати смачні страви. Моя найулюбленіша страва - це піца. Я навчилась її робити не так давно, проте вже сьогодні у мене не виникає труднощів. Спочатку я підготовлюю продукти, а потім починаю готувати тісто. Вдалий початок справи - запорука успіху.

Поки підходило тісто, я нарізала грибочки, помідорчики, натерла сир. Далі я розкатала тісто, змазала його смачним томатним соусом. Зверху поклала гриби, помідори, тертий сир. Духовка вже була максимально розігріта, тому вже через 10 хвилин я дістала смачну та запашну піцу. Ця робота приносити мені задоволення, адже я роблю всіх рідних щасливими.

4,6(100 оценок)
Ответ:

З інтернету:

кожен великий народ має свої знакові постаті. такою постаттю для нас, українців, є тарас григорович шевченко. його ім’я золотими літерами вписано в історію української та світової літератури.

шевченко залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам'ять про себе. він пробуджував любов до своєї батьківщини, кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. шевченко був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу. а його поетичне слово – це вогник, схожий на полум’я свічки,що запалює душу людини. це справжня енциклопедія історії українського народу, яка доносить велич та героїзм козацької доби того часу, відроджує у наших душах повагу до героїчних предків, народжує у серцях найкращі почуття - патріотизм та національну гідність.

пам'ять про геніального поета, художника, критика ніколи не вмре в людських серцях. його твори житимуть вічно. вони вічно хвилюватимуть людську душу.

4,4(5 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg