Минулої весни я побувала у Карпатах. Там дуже гарно та мальовничо: високі гори, що вкрилися снігом, видніються майже з кожного куточка місцевості. А скільки там різноманітних дерев! Там ростуть і могутні дуби, і вічнозелені ялини, і білокірі берези, і високі ясени… Між горами – широкі галявини, на яких безтурботно бігають один за одним бистрі олені та швидкі козулі. Над горами та галявинами літають та гніздяться безліч птахів – глухарі, беркути та багато інших. Карпатські полонини багаті соковитою травою, і турботливі пастухи щодня виганяють до полонин отари овець, де вони пасуться та живляться по декілька годин поспіль, і при цьому трави вистачає наїстися кожній тварині. Мені дуже сподобалися Карпатські гори та мальовнича природа Карпат!
Кажуть, що історичні архітектурні пам’ятки на своєму віку бачили чимало баталій. Чим старіша споруда, тим більше таємниць зберігає вона у своїх стінах. І можна багато цікавого почути від цих стін, якщо вміти слухати.
Перлиною Буковинського краю вважають Хотинську фортецю. Ви тільки уявіть, що історія фортеці починається ще в тринадцятому столітті. За цей час її безліч разів руйнували, знищували. Але міцні стіни знову виростали на пагорбі, обороняючи рідне місто.
бажають поринути в історію України, насолодитися її краєвидами. На жаль, до наших часів зберігся лише сам замок. Кремезна фортеця розташована на високому пагорбі. Тому її з легкістю можна побачити з різних куточків міста. Стіни укріплені п’ятьма вежами, сполучені між собою бойовим коридором. Одна із веж має браму, до якої підведений дерев’яний міст.
Хотинська фортеця стала державним історико-культурним заповідником. Її зараховують до семи чудес України. Справді, має ця споруда щось таємниче, незвідане, навіть стіни зберігають дух стародавніх легенд. Кажуть, що в цих місцях заховано безцінні скарби. І, можливо, колись їх нарешті знайдуть.