М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Речення з прямою мовою наведено в рядку (розділові знаки пропущено) а) Україно Доки жити буду доти відкриватиму тебе. б)Нема тепер уже таких річок як ти була колись Десно. в)Здоровенькі були пастушки усміхнувшись гукнув подорожній г)Ой сонечко ясне невже ти втомилось чи ти розгнівилось?

👇
Ответ:
elizavetamilas
elizavetamilas
09.05.2023

В) Здоровенькі були пастушки усміхнувшись гукнув подорожній

4,8(55 оценок)
Ответ:

после пастушки запятая и в конце предложения знак оклику

4,7(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Жыж
Жыж
09.05.2023
Сьогодні, у роки бурхливого інформаційного буму, гостро постає питання: чи потрібно читати книги?Багато людей, особливо молодих, схиляються до думки, що для розвитку особистості достатньо передивитись цікаві телепередачі, перечитати популярні газети й журнали, посидіти біля комп'ютера.

Інші скільки живуть, стільки й черпають мудрість з творів класичної літератури. 1 для них проблеми, порушені в творах, актуальні й зараз.Я вважаю, що значення книги в житті людини неоціненне. Якщо не читати, ніколи не дізнаєшся ні про Гомера, ні про Данте, ні про Вольтера. А якщо людина не знає про геніїв, то навряд чи можна її охарактеризувати як людину розвинену.

Щоб точно передавати свої думки, необхідно досконало володіти мовою. У цьому, я впевнений, до читання книг, в яких зібрано незліченні багатства людського досвіду.Отже, частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.
4,5(28 оценок)
Ответ:
Sharabyrin
Sharabyrin
09.05.2023

Відповідь:

1)під час вивчення теми Відомості із сантаксису та пунктуації я дізнався багато нового.Наприклад, як поділяють речення за будовою, емоційним забарвленням та складом граматичної основи, чим бувають виражені  головні й другорядні члени речення які є групи односкладних речень. Аще я дізнався багато  пунктуацільних правил які розділові знаки ставляться у реченнях із прямою мовою,  звертанням, вставними,  словами однорідними та відокремленими членами речення.

2) Найлегшим під час опацювання матеріалу для мене було зробити аналіз дієслова.

3) Я б свої знання з теми я б оцінив на ів

Пояснення:

4,7(9 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ