М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Виникають ситуації, коли ми через певні обставини опиняємося в компанії незнайомих людей. І необхідно познайомитися, установити контакт зі співрозмовниками. Запишіть мовні одиниці, використання яких до відшукати той «ключик», що відкриє вам інтереси, по- гляди, думки людини.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lida105
lida105
18.07.2022
1) Наукова ступінь можна змінити, використовуючи прикметник "наукову" замість прислівника "науково". Прикметники відповідають на питання "який?", тому в даному випадку його потрібно змінити відповідно до роду, числа і відмінка. Слово "ступінь" є жіночого роду, однини в орудному відмінку, тому прикметник повинен бути відповідно змінений на "наукову".

2) Словосполучення "нові міроприємства" можна відредагувати, замінивши прикметник "нові" на прислівник "новостворені". Така заміна відповідає на питання "які?", оскільки міроприємства створюються в новому часі і їх можна назвати "новоствореними".

3) Вираз "оточуюче середовище" можна змінити, відсилаючись до виділених слів. Слово "середовище" є середнього роду, однини в орудному відмінку, тому прикметник "оточуюче" повинен бути змінений відповідно до цих характеристик. У відповідному відмінку прикметник так само має форму "оточуване".

4) Вираз "бути правим" відрізняється за значенням, а не за формою, тому його не можна відредагувати. Вираз в перекладі означає мати раціональну аргументацію або справедливу позицію.

5) Вираз "отримати освіту" також має коректну форму і значення, тому його не потрібно змінювати. Означає, що людина отримала знання та навички під час навчання.
4,6(70 оценок)
Ответ:
Кейзи
Кейзи
18.07.2022
Радісно це весною!
Весна - це чудова пора року, коли природа оживає після зимового сплячки.
Як приємно спостерігати, як все навколо нас знову оживає і зеленіє.
У весняному сонячному світлі все стає яскравішим і яснішим.
Кожен день є цікавим, а кожну мить можна використати для прогулянок та розваг на свіжому повітрі.
Це час, коли вдається відчути себе дуже щасливим і насолоджуватися кожною митью.
Весна, радісно, цікаво, приємно, ясно і сонячно - все це слова, що описують весняну атмосферу та наші почуття в цей чарівний час."
4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ