Виникають ситуації, коли ми через певні обставини опиняємося в компанії незнайомих людей. І необхідно познайомитися, установити контакт зі співрозмовниками. Запишіть мовні одиниці, використання яких до відшукати той «ключик», що відкриє вам інтереси, по- гляди, думки людини.
2) Словосполучення "нові міроприємства" можна відредагувати, замінивши прикметник "нові" на прислівник "новостворені". Така заміна відповідає на питання "які?", оскільки міроприємства створюються в новому часі і їх можна назвати "новоствореними".
3) Вираз "оточуюче середовище" можна змінити, відсилаючись до виділених слів. Слово "середовище" є середнього роду, однини в орудному відмінку, тому прикметник "оточуюче" повинен бути змінений відповідно до цих характеристик. У відповідному відмінку прикметник так само має форму "оточуване".
4) Вираз "бути правим" відрізняється за значенням, а не за формою, тому його не можна відредагувати. Вираз в перекладі означає мати раціональну аргументацію або справедливу позицію.
5) Вираз "отримати освіту" також має коректну форму і значення, тому його не потрібно змінювати. Означає, що людина отримала знання та навички під час навчання.